Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti összejönnétek olyan gerinct...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan gerinctelen alakkal, aki valaha csalta már meg az éppen aktuális párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 13:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
33%

Egy megcsalásban nyakig benne van a megcsaló és a megcsalt is. Gerinctelenséget emlegetni a mai világban több mint röhejes! A fiatalok szlogene, hogy ők nem tisztelnek senkit, az ő tiszteletüket ki kell érdemelni. Nálam az ilyen hozzáállás eleve kizárta az illetőt. Aztán a társadalom 99%-a anyagi előnyökért a saját anyját is eladná. Aztán a barátságok nagyrésze addig tart, amíg van pénz, vagy térben és időben megvan az azonosulás. Aztán nulla a követendő erkölcsi, férfi, női modell. Szóval miről is beszélünk? Vagy a házasságok 80%-a végződik válással, mert a jó kapcsolatért tenni már az egyik félnek sincs kedve.


Ezek után az a legnagyobb bűne a mai embernek hogy félrelép? A körülmények ismeretében ez az évszázad vicce!

Én a félrelépés mellett még legalább 10 olyan emberi viselkedést is fel tudnék sorolni, ami nagyobb fajsúllyal nyomna a latba, mint a félrelépés. Azért annak örülök, hogy sokaknál ez a legfőbb bűn.

2019. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
87%
21 Ki mondta, hogy a legfőbb bűn? Én is tudok mondani olyan dolgokat, amik súlyosabbak ennél de ettől még a megcsalás is azonnali szakítóok marad, függetlenül attól, hogy más dolog súlyosabb.
2019. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Igényes emberként csak igényes emberrel kezdek.
2019. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem, gerinctelennel sosem jönnék össze. Sőt, olyannal se aki valaha megcsalta a párját. Bár nem értem,hogy ez kérdésként hogy merülhet fel itt a gyakorin, hiszen itt elő nem fordulhat olyan aki a másik oldalról tud véleményt mondani :)
2019. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
44%

En nem azt akarom mondani,hogy a megcsalas rendben van,vagy hogy helyes,de megdobbento szamomra mennyi ember ilyen konnyen kijelenti,o ugyan ossze nem jonne olyannal aki mar felre lepett korabban!

Tegyuk fel megismersz valakit,minden szuper.

Jol kijottok,szerelem van. Majd kiderul megcsalta az elozo baratnojet. Ti tenyleg azert mert x eve csinalt valamit,eldobnatok mindent? Vagy ket ember egymasba szeret,de kapcsolatban vannak. De nem tudnak valasztani mondjuk. Szerintem egyaltalan nem mindegy milyen helyzetbol adodik a megcsalas. Persze az aki,tobb szemellyel,tobbszor is felre lep az egyertelmuen elitelendo. De azert mert valaki egyszer hoz egy ilyen dontest,meg ne kuldjuk mar ot a sullyesztobe!

Hozza teszem en meg sose leptem felre...

2019. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
84%

#25

Hát istenkém, ha később derül ki, akkor később rakom lapátra. Az én szememben a megcsalás nagyon súlyos pszichés problémák tünete. Nem szeretnék pszichésen problémás emberrel együtt élni, hogy őszinte legyek.

2019. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
59%
Igen, össze is jöttem. A férjem velem csalta meg az előző feleségét, elvált tőle, és elvett engem. Ezzel a "gerinctelen alak"-kal 42 évet éltem. Hogy hozzátegyem, én is gerinctelen vagyok, mert én meg vele csaltam meg az akkori férjemet. További szép napot, Kérdező!
2019. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem szoktam senkit az exeiről faggatni, szóval nem tudom megcsalt-e valaha valakit, ha csak nem mondja el. Engem az érdekel velem hogyan viselkedik. Én mindenkivel megszoktam beszélni ha már érzem, hogy komoly a dolog, hogy felnőtt emberek vagyunk, ha valami nem működik kommunikáljunk és ha ennek ellenére sem megy, akkor tisztességgel váljanak külön az útjaink és ne megcsalással. Ez persze nem garancia arra, hogy nem fog megcsalni,de ha ezek után is megteszi könnyebb elkönyvelnem magamban és továbblépni.
2019. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
42%

Azért mert valaki valaha félrelépett,még nem azt jelenti,hogy azután mindenkit megfog!

Vagy szerintetek aki még korábban nem lépett félre,az a késöbbiekben bem teheti meg bármikor??

Hú ezt a logikát!😀

2019. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
53%
29-es. Ott a pont, de a erkülcshuszárok jól lepontoztak! Így jártál! :D
2019. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!