Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti összejönnétek olyan gerinct...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan gerinctelen alakkal, aki valaha csalta már meg az éppen aktuális párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 13:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Én csaltam már meg az exem, egyetlen egy alkalommal, egész életemben. Rájöttem, hogy én nem ilyen ember vagyok, ez nekem nem fér bele a magamról alkotott képembe. Színt vallottam az exemnek és szakítottam vele, mert még mindig jobb későn, mint soha. Azóta se csaltam meg senkit, és az ingert sem éreztem rá, nagyon könnyedén tudok ellenállni bármilyen csábításnak.


Ezt csak azért mondom, mert amúgy nem feltétlenül jellemvonás a hűtlenség. Az egy döntés, amit tudatosan hoz az ember, részben a körülmények miatt, részben meg mert talán még fiatal és felelőtlen és úgy gondolja, hogy nem lehet belőle nagyobb baj. Nem azért mondom, hogy támogatom a megcsalást, mert nem, hónapokig ostoroztam magam az az egy eset miatt én is, és nehéz volt nem megvetnem magam a történtek után, de azért nehogy már egy fiatalon hozott rossz döntés befolyásolja az ember egész további életét, amikor komolyabb következménye (a megcsalt fél szívfájdalmát leszámítva) nem volt. Szóval én ez a gondolatmenet mentén inkább azt nézem, az ember a jelenben, hozzám viszonyulva milyen, és nem azt, hogy régebben milyen hibákat követett el. Nyilván, ha addig az összes párját megcsalta, akár többször is, az már jelent valamit, sőt, de ha csak egyszeri eset volt, akkor én ezért nem köveznék még meg senkit.


Szóval igen, én összejönnék.

2019. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
63%

Én igazán örülök, hogy ennyi töretlen erkölcsű ember van, főleg itt a gyakorin, nem is értem, akkor miért van ennyi házasságon kívüli kapcsolat, ennyi szerető, ennyi apa nélküli gyerek. És ennyi kérdés, hogy "megcsaltam, mit tegyek? megcsalt, mit tegyek? " Na és annyi válás, ahol még mindig első helyen áll az okoknál a megcsalás.


Tudom, tudom, ti akik, ide írtatok, ti vagytok a kivétel.


És kérdező, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem is értem a kérdést. Mert van az a kategória, amelyik naná, hogy összejön, hiszen pont vele csalja x a férjét vagy a feleségét. Ha nem csalná, nem is tudna összejönni vele.:)


Na de azt nem tudom értelmezni, hogy összejönnék-e olyannal, aki valaha is megcsalt valakit. Mert nálam, fene tudja, az ismerkedés nem ott kezdődik, hogy "hallod-e, megcsaltad-e valaha az asszonyt?" De ha mégis, el tudom képzelni a másik felet, amint azt válaszolja: "igen, igen, én olyan megcsalós fajta vagyok". Persze, ha olyanról van szó, akiről az egész falu tudja, hogy a legyet is röptében, na azzal nem jönnék össze.


Dehát én nem falun élek, itt azért a félrelépéseket nem szokták kidobolni.

2019. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem, de ez egy kapcsolat elején nagy eséllyel nem tudódik ki. Mondok egy példát: most már volt barátom előző két barátnőjével állítása szerint azért szakított, mert bizalmatlanok és féltékenyek voltak, az egyiket elhordta mániákus pszichopatának is. Kiderült, hogy mivel mindkettejüket csalta... Jé, vajon miért is nincs bizalom?

Mily meglepő, engem is megcsalt.

2019. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
43%

#32

Jajaja, meg senki nem is éhezik a világon, mert előttem is itt a kaja.

Logic.....

2019. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg rohadt értelmetlen egy kérdés: alapból is, meg erősen ítélkezős a semmire.


De válaszolok is: én pl összejöttem a párommal, tessék.

Csalta már meg egy se veled-se nélküled kapcsolatban a párját ( aki valószínűleg őt is megcsalta ebben). És a párom is dugott már meg olyan csajt, aki vele csalta meg anno a párját.


7 éve vagyunk együtt, sosem volt köztünk megcsalás.

A fentiekről meg őszintén beszélt, mert én pl nem ítélkezem az emberek felett, értékeltem, hogy ideadat a bizalmát.


ÉS egyáltalán nem kevesebb ettől, hogy ilyet tett:

"Pozitívum, ha az ember képes mások hibájából tanulni, és nem kell személyesen elszenvednie azt amit nem akar."


Valóban, csak ne felejtsd el, hogy a hibák néha pont azért vannak és azért jók, hogy tanuljunk belőle.. Olyan is van nem egyszer, hogy pont az ilyen helyzetek tanítanak meg bennünket a legjobban arra, hogy mi az ami jó vagy nem jó nekünk. (Mint pl van, aki megcsalta már a párját, de soha a büdös életbe még egyszer nem akar ilyet csinálni, mert már tudja mivel jár, vagy tudja, hogy ami idevezetett önbecsapás, stb stb)


De imádom amikor sokan csak fekete fehéren látják az életet.

Tudnék még példákat hozni de már így is regényt írtam. :)

2019. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%

NEM. NEM. NEM. ÉS NEM. NEMNEMNEM


Ahogy a mondás tartja, a víz nem válik vérré. SOHA.


Az ilyen csúszómászó nem is hogy nem sajnálja, de még büszke is legtöbbször a tettére. Az állatok hűségesebbek a párjukhoz, mint egyes gerinctelen patkány, embernek nem nevezhető genetikai hulladék.


Ha jót akarsz magadnak, nagyon szépen kérlek, soha a büdös életbe ne is menj 1 kilométeres körzetébe egy ilyen alaknak. Szeresd magad ennyire. Add meg önmagadnak az esélyt a boldogságra. Sokkal értékesebb vagy, többet érdemelsz ennél.

2019. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

#36


Nem akarlak megbántani, de az "vér nem válik vízzé.".

(logikus, ugyanis azt jelenti, hogy ami a véreben van, az a véredben van, nem változol meg).


A nagy erkölcsi fellengzésből és az abból levont következtetésből, miszerint szerinted valóban ilyen egyszerűek az emberek, továbbá csak fekete vagy fehér van, már nem is mondok semmit. :)

2019. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!