Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegénynek mit szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegénynek mit szabad szerintetek csinálni a legénybúcsún, ha van művésznő? Mi a maximum ami belefér? Illetve a sógorjelölt hozza a művésznőket? Ara rokona barátjaként csendben kell maradni?

Figyelt kérdés

Kezdem a végével!

Ha én rokonom lenne akit 20on éve ismerek gáz lenne ha szemem előtt csalná meg a vőlegénye akár hivatásos akár buliban egy másik lánnyal.

Sógor hívja a a prostit...übergáznak tartom,kb "na te szerencsétlen a hugom ,nővérem elveszed vele kell élned,megsajnáltalak utoljára még legyen jó neked"

Eleje: most voltam egy lánybúcsún a vőlegény extra módon szétcsúszott,barátok addig cukkolták amíg szerintem átment a bizonyos határon.

Nem mentség ,de fejenként szűk fél liter pálinka lecsúszott addigra.



2019. szept. 8. 21:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
#9 így legalább már van valami értelme a kérdésnek. :)
2019. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom milyen köröken mozogsz... nekem se a prosti se a sztriptíz nem férne bele se lány se legénybúcsún. Viszont nem is voltam olyan búcsún, de még csak nem is hallottam olyanról, ahol lett volna. Bőven van lehetőség ezek nélkül szórakozni, csak fantázia kérdése.
2019. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt "szabad csinálnia" nyilván, mint amit a hétköznapi életükben is szabad csinálni.


Ha valaki pia hatására vagy alapból sem tudja betartani a határt, eleve nem is kellene ilyet se szervezni, se részt venni benne.. Én irtó szánalmasnak tartom ezt a viselkedést.


Megjegyzem,

1.tökéletesen jó buli tud lenni egy lány vagy legénybúcsú táncosfiúk/lányok és prostik nélkül.

2. ha már szervezni akar valaki az illetőnek, akkor illene megkérdezni erről a párját, mert bizony lehet ebből balhé köztük ( pl ahogy fent is írva van)

2019. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%

Még azt mondja művésznő xD

Amúgy komolyra fordítva . Ha prostit visztek oda akkor annak nyilván akkor van értelme ha meg is dugja ,másképp elég lenne egy táncos lány aki esetleg csak ott tancikál egy kicsit de hozzá érni nem lehet . Na most ha már megdugja az már rég rossz és nem fér bele ,megcsalás ,nem szereti a menyasszonyt ergo semmi értelme az esküvőnek .

2019. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Sose ertettem ezt... mielott keszulsz a nagy napra , miert kell ezt csinalni? No vagyok, abszolut nem orulnek vetkozos fiunak a lanybucsumon. A parom ugyanezt gondolja a tancoslanyokrol ( legalabbis ezt mondja ) ...az a velemenye h mi erteme van ennek amikor arra keszulsz h elvedd eleted parjat ... az en barati koromben a sracok painball-ozni quadozni mennek, vitorlaznak a balatonon.
2019. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan az a kérdés, hogy mi fér bele?

Vagyis mennyi rosszat lehet tenni anélkül, hogy a másik kidobna?

Én ezt nem szánalmasnak, hanem végtelenül megalázónak, undorítónak és gonosznak tartom.

Soha nem tennék ilyet nőként - már ami a vetkőzős fiúkat, vagy szexet illeti bárki más személlyel... se nézni, se tapogatni sem semmit nem akarnék.

Ha pedig ilyet tennének velem akkor azzal a mozdulattal mehetne a k*rvájához, nem a "nűvésznőhöz".

Nulla tisztelet egymás felé...

A szerelembe ez nem fér bele!

2019. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Most tényleg művésznőnek hívod a prostit? Akkor az alkeszeket művész úrnak hívod, vagy mit kevered a szezont a fazonnal?
2019. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legény-, és leanybúcsút is simán meglehet szervezni prostik és hímringyók nélkül. Attól,hogy esküvő előtt nem kupakolnak félre a felek,nem lesznek rosszabbak. Ez egy amerikából átvett idióta dolog szintén. Tuti,hogy a vőlegénynek és az arának is van az életében olyan dolog amit szeret,szeretne kipróbálni.Ahogy előttem szólók is írták,paintball,vitorlázás stb...nálunk pl.párom tankmániás,neki tuti szerveztetnék egy tankvezetést a haverokkal,lövészetet meg gokartot. Magamnak simán gokart csajokkal (bár nincs egy barátnőm sem )😀😀😀 Nem örülnék ha a párom esküvő előtti éjszaka egy ribibe mártogatná és azt sem ha egy sztriptíztáncos a bránerét tologatná az arcomba. Vagy régimódi vagyok vagy már túl öreg,de 20 évesen sem volt ilyesfajta vágyam ☺
2019. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, mit takar nálad a művésznő kifejezés. Egy prostinak már a jelenléte is sok, az nem való egy házasság előtt való férfinak, legyen bármi is a haverok célja.

Ha táncosnőről van szó, aki tényleg az, és nem bújtatott prosti, akinél plusz tarifáért bármit IS lehet, akkor az belefér, legénybúcsún poén kedvéért legalábbis. Akkor is, ha a vőlegény ölébe mászik és a hasàról nyalatja a tejszínhabot, mert attól még kvázi a színpadon marad a dolog. Amúgy ezek a táncosnők elég komoly kiképzésen vesznek részt, a rúdtánc eleve komoly gimnasztika amúgy erotika nélkül is, plusz az is művészet, hogy úgy legyen kellően erotikus, hogy ne legyen senki számára megalázó.


Amúgy ugyanezt gondolom pepitában is, egy lánybúcsún sincs gond egy revüshowval (normális esetben ott sem kerül le a fecske pl, szóval nyilván nem arra gondolok, hogy a farkát dugja le a menyasszony torkán). A férfiprosti viszont elítélendő ugyanúgy ahogy fordított esetben.

2019. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
14%

A mai napig nem tudom, mi történt a férjem legénybúcsúján. Nem is érdekel.


Engem vett el, engem szeret.

2019. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!