Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegénynek mit szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegénynek mit szabad szerintetek csinálni a legénybúcsún, ha van művésznő? Mi a maximum ami belefér? Illetve a sógorjelölt hozza a művésznőket? Ara rokona barátjaként csendben kell maradni?

Figyelt kérdés

Kezdem a végével!

Ha én rokonom lenne akit 20on éve ismerek gáz lenne ha szemem előtt csalná meg a vőlegénye akár hivatásos akár buliban egy másik lánnyal.

Sógor hívja a a prostit...übergáznak tartom,kb "na te szerencsétlen a hugom ,nővérem elveszed vele kell élned,megsajnáltalak utoljára még legyen jó neked"

Eleje: most voltam egy lánybúcsún a vőlegény extra módon szétcsúszott,barátok addig cukkolták amíg szerintem átment a bizonyos határon.

Nem mentség ,de fejenként szűk fél liter pálinka lecsúszott addigra.



2019. szept. 8. 21:35
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Érdekelt a téma, azért is kerestem rá. Most volt legénybúcsúm, nagyon fasza társasággal, nagy piások voltak, én is szétcsaptam magam ahogy azt kell, vagy nem kell, m1. Nem vagyok alkoholista, azóta nem is ittam, nem kívánom. Vagy 5-en kérdezték, hogy legyen-e lány, kerek perec kijelentettem, hogy meg ne próbálják, semmilyen ilyen típusú meglepinek NEM fogok örülni, sőt! És képzeljétek mi történt? Nem jött lány. Azt lehet táncba vinni, aki akarja, aki határozottan tiltakozik, annak nem fognak vinni, ha valaki más akarja, menjen oda hozzá, de ne a buliba hozza. Ez a véleményem.
2021. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21es!! Azért csak felmerült ott is a dolog.

Amúgy általában nem a vőlegény megy el a prostival. Ami roszabb befásúlt unalmas hazasságban lévő pasik inkább.

2021. júl. 30. 16:57
 23/25 anonim ***** válasza:

22.


Vagy mondjuk aki egyedül van...? Az lenne a logikus.


Bár a logika a világban nem mindig érvényesül...

2021. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
23! Arra "uszítják" a top kanok a lányt. Ugyanis az egyedülálló pasik közt sok a félénk.
2021. júl. 30. 17:06
 25/25 anonim ***** válasza:

24.


Igeeeen, elfelejtem, hogy a gyáva/félénk embereket úgy kezelik, mint a leprásokat.


Beteg világ ez.

2021. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!