Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A pasim fiukkal csal meg mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim fiukkal csal meg mit csinaljak? SOS!

Figyelt kérdés
Regisztralva van a hotbull oldalra ami egy meleg sz.xpartner kereso viberen is beszelgetett egy sraccal onnan de tudom hogy szeret es en is szeretem de ezen nem tudom tultenni magam azt igazabol nem tudom hogy talalkozott is e pasikkal de az biztos hogy beszelgettek lattam o meg nem tudja hogy tudom ma este akarok vele beszelni tiszta ideg vagyok nem tudom mit mondjak mit csinaljak nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem de igy nem birok vele maradni de a szivem szakad meg erte ti mit tennetek a helyemben? Biztos hogy nem meleg mert sok noje volt mar az agyban nincsenek gondok segitsetek mert ugy erzem megbolondulok tiszta ideg vagyok egyebkent o 25 eves en 20

2019. szept. 16. 14:35
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
60%
Ha még nem vagy biztos benne hogy találkoztak ne gyanúsítsd meg azzal hogy megcsal. Próbáld meg úgy megkérdezni hogy miért beszélt vele, úgy hogy ne sértsd meg. Szurkolok! :)
2019. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Valószínűleg meleg lesz vagy biszex. Engedd el megváltoztatni ugyse tudod. Én meleg vagyok ugyhogy ismerem a témát....
2019. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ugy sejtem hogy biszex. De hogy kozoljem vele hogy tudok rola? Rengetegszer bizonyitotta hogy szeret ebben biztos vagyok csak ez az egesz zavar..es az a legrosszabb hogy azt sem tudom mit mondjak neki
2019. szept. 16. 14:46
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha biszex,akkor nem fog kitartani melletted,szerelem ide vagy oda.Meg fog csalni fiúkkal.
2019. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Tegyük fel biszex. Ez csak a kisebbik gond. De, miért beszélget egy meleg szexpartner keresőn? Talán azért, h kártya partner találjon? Biztos nagyon szeret...
2019. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%

HA, ez a kérdés komoly, akkor miért nem küldöd el az anyjába? Mit akarsz egy ilyen ferde hajlamútól?


És menj el nemibeteg szűrésre!!!

2019. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Először kérdezd meg tőle, hogy volt-e már, hogy elgondolkozott, hogy milyen lenne egy pasival, vagy volt-e esetleg ilyen kalandja, kipróbálná-e?

Ha elmondja, hogy igen, akkor egy fokkal már könnyebben beszélgettek erről, hogy mit lehet ezzel kezdeni.

Ha azt mondja nem, teljesen tagad, akkor meg nyilván rakerdezel, hogy mint keres ilyen oldalon és miért beszélget meleg sracokkal?


Bár őszintén szólva nem tudom milyen jövője lehet egy ilyen kapcsolatnak, nekem nem biztos, hogy lenne gyomrom ezek után a páromhoz..

De azt te tudod mennyit tudsz lenyelni.

2019. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Biszex. Ez egy dolog. Viszont a megcsalas az megcsalas, akár milyen neművel is teszi.
2019. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Bence_ ***** válasza:
100%

A szexuális orientációja a kisebbik gond.

Az a baj, hogy szerepeket játszotok ami fárasztó.

Egy jó kapcsolat őszinte, mindenki vállalja saját magát.

2019. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az nem biztos hogy megcsalt csak annyi hogy beszelgetett egy sraccal de engem borzasztoan zavar hogy biszex..
2019. szept. 16. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!