Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A pasim fiukkal csal meg mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim fiukkal csal meg mit csinaljak? SOS!

Figyelt kérdés
Regisztralva van a hotbull oldalra ami egy meleg sz.xpartner kereso viberen is beszelgetett egy sraccal onnan de tudom hogy szeret es en is szeretem de ezen nem tudom tultenni magam azt igazabol nem tudom hogy talalkozott is e pasikkal de az biztos hogy beszelgettek lattam o meg nem tudja hogy tudom ma este akarok vele beszelni tiszta ideg vagyok nem tudom mit mondjak mit csinaljak nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem de igy nem birok vele maradni de a szivem szakad meg erte ti mit tennetek a helyemben? Biztos hogy nem meleg mert sok noje volt mar az agyban nincsenek gondok segitsetek mert ugy erzem megbolondulok tiszta ideg vagyok egyebkent o 25 eves en 20

2019. szept. 16. 14:35
1 2 3
 21/25 -remete- ***** válasza:
Nah.. először is üljetek le beszélni a dologról. Érzelmileg egy biszex sose fog megcsalni. Testileg amint alkalma lesz rá a hianyt pótolni fogja.
2019. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Psihopatakat el kell kerulni, ott kell hagyni, de lehet nem akarta, hogy fény derüljön ezekre, te meg ajtóstól mentél a házba s azért vadult le.
2019. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Ne már! Pszichopata? Miért, mi történt?" Itt a gyakorin csodálkozol? Itt az a fura

ha valakit normálisnak mondanak, nem pszichopatázzák egyből...

2019. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 -remete- ***** válasza:
78%
Bisexként írom a nejemnek elmondtam tudja hogy szeretem míg él. De azt is tudja nem tudja megadni azt amit egy fiu. Igy testileg megcsalom igen. De érzelmileg soha.
2019. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Bence_ ***** válasza:
Ha tud róla akkor nem csalod meg.
2019. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!