Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A pasim fiukkal csal meg mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim fiukkal csal meg mit csinaljak? SOS!

Figyelt kérdés
Regisztralva van a hotbull oldalra ami egy meleg sz.xpartner kereso viberen is beszelgetett egy sraccal onnan de tudom hogy szeret es en is szeretem de ezen nem tudom tultenni magam azt igazabol nem tudom hogy talalkozott is e pasikkal de az biztos hogy beszelgettek lattam o meg nem tudja hogy tudom ma este akarok vele beszelni tiszta ideg vagyok nem tudom mit mondjak mit csinaljak nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem de igy nem birok vele maradni de a szivem szakad meg erte ti mit tennetek a helyemben? Biztos hogy nem meleg mert sok noje volt mar az agyban nincsenek gondok segitsetek mert ugy erzem megbolondulok tiszta ideg vagyok egyebkent o 25 eves en 20

2019. szept. 16. 14:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Majd ha lehet oszd meg mi lett a beszélgetés vége
2019. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ha szereted, muszáj vagy elfogadni, hogy biszex

ha ő is szeret téged, akkor nem csal meg se pasikkal, se lányokkal

szerintem nyugodtan beszéld meg vele, ne ess neki azzal, hogy megcsalt, ha nem vagy benne biztos

2019. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Lacás1976 ***** válasza:

Simán kezdj vele beszélni: látom bejönnek neked a fiúk.....


Szerintem Vonjatok be egy bi fiut egy hármasba aki mindkettőtöknek bejön. 😁

2019. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minek kertelni. Tudod, hogy fent van ezen a szexpartner keresőn, mondja mrg mit akar. Minek húzni az időt egy olyan kapcsolatban, ahol úgysem tudsz maradni, mert megalázó? (megjegyzem, jogosan érzed ezt!)
2019. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha olyan megveszekedetten szeretne, nem lenne fönn társkeresőn. Ne hazudj magadnak. Erről ennyit.
2019. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Cofy1211 válasza:
Azt írtad "borzasztóan zavar" ... akkor miről is beszélgetünk??? Ami zavar, ami ellenszenvet vált ki azt el kell engedni! Ennyi
2019. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Uj kerdes! Hogy szabadulj meg egy pszichopatatol?
2019. szept. 17. 13:42
 18/25 anonim ***** válasza:

A pszichopata csak egy költői túlzás, vagy tényleg annak érzed?

Mi derült ki?

2019. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Csak nem megfenyegetett, vagy manipulálni próbál?
2019. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne már! Pszichopata? Miért, mi történt?
2019. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!