Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább megcsalás amiről hallottál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:17
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/152 anonim ***** válasza:
76%

Nem a ribiknek volt szánva a lakás, sima befektetési ingatlan volt, aztán ezt a célt szolgálta :D


Jól tetted hogy semmi nem lett. Sosem lehet tudni, hogy mit szedtél volna össze.

2020. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/152 anonim ***** válasza:
98%

#83

És ennek is alátámasztom a valódiság tartalmát 😁

Rokonom pont ilyen. Szinte egész nap a ház előtt áll kint és azt kémleli kit lehetne ágyba csalni. Ilyenből lett több gyereke is,a legkisebbnek talán tudja ki az apja,bár azért ő napi szintem többel volt együtt a huszon évestől a még éppen feláll neki emberig...Az elsőnél borzasztó beégés volt a gyerektartási per előkészületeinél,amikor már a kilencedik lehetséges apajelöltet írták be, a csaj apja lefújta az apaságit annyira szégyellte magát a kitűnően nevelt lánya miatt.

2020. jún. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/152 anonim ***** válasza:
8%
remélem hogy ezek csak kamu sztorik
2020. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/152 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el nem azok. Tapasztalat.
2020. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/152 anonim ***** válasza:
98%
Egy haverom apja kurja a felesége anyját...mindenki hazzasagban él.
2020. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/152 anonim ***** válasza:
98%
Ismertem egy skinhead csávót, aki összejött egy csajjal, akinek volt egy néger férje és két félvér gyerekük. Már akkor is mindenki rajta röhögött, amikor csak titokban dugta a csajt, de amikor a csaj elvált a férjétől és ez a büszke skinhead vitte az újdonsült félvér családját a játszótérre, na annál szebb nem volt. Csak a barátnőjét sajnáltam, aki semmit nem tudott az egészről és öt évig hitt ennek a rohadéknak.
2020. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/152 anonim ***** válasza:
14%
Saját sztorija senkinek nincs, csak a "haverom mondta", "rokonom mondta" -ti komolyan minden hülye sztorit egy az egyben beszoptok, vannak itt totál hihetetlenek is .Vagyis elfelejtettem, hogy az itt írkálók javarészt középiskolás, vagy 30 éves szűz, akik mindent bekajálnak.
2020. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/152 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőm férje sokáig dugta a barátnőm évfolyam társat.A vicc benne ,H a barátnőm befogadta,H legyen hol lakjon,és a háta mögött ezt műveletek.
2020. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/152 anonim ***** válasza:
98%

97-es nekem saját tapasztalat volt amikor a kollégám a saját esküvője után részegen akart megdugni, de nem egy ilyen saját tapasztalatos storyt tudnék mondani. Sokáig én sem hittem el ezeket a történeteket ,aztán bekerültem a felnőttek világába. Borzalmas dolgokat tesznek az emberek körülöttem, ha nem a saját szememmel látnám tuti nem hinném én sem el!

Amikor a "csodás családapa" az irodában dugja az adminisztrátort, hogy aztán a székre nincs gyomrom leülni miután rajta kapom őket, aztán meg ölelgeti ott előttem a feleségét ,meg a kislányát, akinek annyira hiányzott az apja, hogy gondolta meglátogatja. Jó, hogy nem 25 perccel korábban érkeztek. Szóval tetszik vagy sem ezek igazak. Nyugodtan dugd homokba a fejed, majd rájössz... Én is így voltam.

2020. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/152 anonim ***** válasza:
79%
A feleségem kutyával dugott, sajnos igaz...🙄
2020. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!