Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább megcsalás amiről hallottál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/152 anonim ***** válasza:
98%
Nászúton a feleség leitatta a férjét a kocsmában, hogy felmehessen dugni a csapossal...
2020. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/152 anonim ***** válasza:
92%

Hogy hol van? Az országban mindenhol :) és ezek nem csak lepusztult nőcskék. Sokszor ügyvédnők is voltak közöttük.


Amúgy nem csak egy anya lánya sztori volt. Volt, hogy mindkettő ribi volt, de nem tudtak egymásról, de volt, akik tudtak. Az egyik haver mesélte, hogy abban az utcában lakik egy család, ahol a pasi ekkor nincs otthon, lehet dugni a nőt meg a lányát. És bevált ráadásul ketten mentek...



De dugott már meg lakodalomban örömanyát, menyasszonyt. Egyszer egy rendőr feleségét akarta, na mikor kiderült, hogy rendőr, és valszleg pisztolya van, akkor azért megijedt :D



Nagyon sokszor tudták a férjek. Volt lebukás is, és képzeljétek, utána fél órával söröztek. Kérdeztem, hogy ez hogy, erre azt mondta, hogy megbeszéltük :D


Nem ritka dolgok ezek sajnos. A nők meghülyülnek a zenészektől. Meg a sportolóktól és orvosoktól.


Én ismerem az orvosokat is, nem különbek a zenészeknél, tisztelet mindkét oldalon a kevés kivételnek.

2020. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/152 anonim ***** válasza:
93%

Ja és hogy honnan látszik? Mentünk kocsival, rokonom lassított, azt mondja figyelj. Egy csapat nőből 5-6 hátranézett. Azt mondta ez mind kapható, azt nézik, hogy miattuk lassítottam,hogy nézem-e őket. Szétröhögtem az agyam, mert utána figyeltem, és tényleg :D


Ezekről süt. A pasikról is süt, ha tetszik nekik egy nő, nemhogy a nőkről.

2020. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/152 anonim ***** válasza:
91%

82

tudod hogy van ez, aki ilyen nőket keres az ilyen nőket is fog találni :) attól még hogy ügyvédnő, simán lehet a falu ribije, az csak egy diploma semmi több

meg sokat elmond ezekről a "kapcsolatokról" hogy a férj még le is ült a rokonoddal sörözni??? meg hogy a legtöbb esetben kiderült és semmi??

2020. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/152 anonim ***** válasza:
98%

83

nah várj..lassított a rokon, odanéztek a csajok és ebből azt szűrte le hogy biztos mind tömhető?

2020. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/152 anonim ***** válasza:
98%

85

Lol, én is erre kaptam fel a fejem.. :D


El ne mondd nekik, hogy 10-ből 9 ember nyilván reflexből odafigyel, ha valaki lelassulva jön mögöttük.. :D

2020. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/152 anonim ***** válasza:
41%

Nem a sima odafigyelők, hanem azzal a félmosolygós tekintettel.


Amúgy aztán meg is húzta őket. Csak meg kellett dicsérni őket, aztán fel a saját lakásba. Ennyi elég is volt hozzá.

2020. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/152 anonim ***** válasza:
76%

Azért nem lett ezekből sosem verés, mert ezek tudták nagyon jól, hogy mit vettek feleségül.


A rokonom jelenleg 68 éves. A mai napig vannak ilyen ribik, akikhez jár. Megkérdeztem nem akar-e megállapodni. Azt mondta, hogy ha eddig se szeretett senkit, akkor őt ez után se idegeljék ki :D



A saját házába sosem vitt nőt, csak a lakására. A ház az tabu volt mindig. Azt mondta ezeknek a szennyeknek semmi keresnivója ott.

2020. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/152 anonim ***** válasza:
96%

88

Wow.. És volt egy háza, meg egy lakása külön a "ribikre" fenntartva?


Erről az jut eszembe, hogy nekem életemben egyszer lett volna egyéjszakás-félém (nem így volt tervezve, + valamennyire ismertük egymást jó ideje a férfival). Na, a csávó lakásán én is olyasmit éreztem ott, hogy vagy erősen kattant.., vagy nem itt lakik életvitelszerűen. De legalább akkor tényleg van ilyen! :D


Mindenesetre mindkét esetben gázos volt a dolog, az egyikben meg ijesztő is, és semmi nem is volt végül. :'D Valószínűleg jobb is így.

2020. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/152 anonim ***** válasza:
78%
#87 elenk a fantaziad:)
2020. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!