Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább megcsalás amiről hallottál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/152 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudok legdurvábbat kiemelni, sokat láttam, de leginkább azok, mikor családon belül történik. Sógor, sógornő.... Vagy legjobb barát, barátnő.
2020. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/152 anonim ***** válasza:
98%

Ismertem egy expár egyik tagját, ők a szakításukat követően gyakorlatilag minden új partnerüket megcsalták egymással.

Érdekes, nem bírták elviselni egymást, de elszakadni sem tudtak soha.

2020. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/152 anonim ***** válasza:
98%

Régen volt.

Volt egy barátnőm gimiben, 17 éves volt. Volt egy 19 éves roma pasija, a pasiról kb félév után derült ki, hogy ÉLETTÁRSA van a szomszéd településen 3 éve és gyereket vár tőle. Slusszpoén, hogy nem csak ez a két csaja volt, hanem még mellettük is dugott minden szembejövő nővel az utcán. Volt, hogy buliban tűnt el idegen csajjal. Ugyan nem velem történt, de azóta jól megnézem kivel kezdek.

2020. jan. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/152 anonim ***** válasza:
96%
Az egy másik nő volt
2020. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/152 anonim ***** válasza:
93%
A barátnő anyjával jött össze a pasija és ez később derült ki mikor kórházban szült a barátnő és mikor hazament utána tudta meg hogy a párja és az anyja egy pár lett. Ő elköltözött a gyerekkel együtt. A pasija meg az anyja meg együtt maradt.
2020. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/152 anonim ***** válasza:
86%
Olyat is meséltek hogy a barátnő mellett 14 csaja volt.
2020. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/152 anonim ***** válasza:
90%
Egy híres táncos öreg fószernak pl. több mint 100 gyereke van. És nem mesterséges úton. Ezek szerint ha mindennap csinálta egészen fiatal kora óta és mindig mas azon a napon termékeny nővel ugy elképzelhető. De nekem a tenyészkan tenyészterep jut eszembe.
2020. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/152 anonim ***** válasza:
90%

Egy ismerősöm exe egyszerre csinált gyereket a nőjének és a szomszéd lánynak. Az asszony elvetélt, a szomszéd elment abortuszra.


Egy barátom szülei azért váltak el, mert az apja csalta az anyját. Simán felvitte a nőit és bent kefélte a szobában, miközben az asszony dolgozott, de a 10-12 éves gyereke meg otthon volt. Már bőven leesett neki, hogy mi történik, gyűlöli az apját.


Ilyen apróságokat meg se említek, hogy a csaj azt se tudja éppen kitől terhes, vagy legjobb baráttal/barátnővel dugott félre valaki stb. Nő létemre ezért nincsenek barátnőim. :D

2020. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/152 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan mondom,hogy ha ez igaz mind,akkor inkább nem nősülök meg soha.
2020. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/152 anonim ***** válasza:
98%
Egy nőnek született egy gyereke, aztán másvalakitől egy másik (ez nem 100, de valószínű), miközben ugyanazzal a férfival volt házas, majd elváltak és utána születtem én az exférjtől:) Majd jött még 3 mostohatesó, de én már útban voltam, így leadtak állami gondozásba. Úgy érzem, hogy jól jártam:)
2020. máj. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!