Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább megcsalás amiről hallottál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/152 anonim ***** válasza:
93%

Én olyat hallottam, ahol megtartották az esküvőt, majd 2 hónap után váltak.


Kiderült, hogy a férj már az esküvő előtt is szeretőt tartott, és még a nász éjszakán is a szeretővel telefonozott..

2020. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/152 anonim ***** válasza:
93%

Exemmel miután szétmentünk egyszer évekkel később találkoztunk a buszon és beszélgettem vele. Tudtam, amúgy hogy egy gerinctelen féreg, de még jobban megerősítette bennem ezt a beszélgetés után.

Elmesélte, hogy kikezdett az unokatestvérének a nőjével, és úgy dugtak mindig, hogy a csajnak a munkahelyére járt be, és ott a raktàrban keféltek, miközben a csajnak az élettársa, ott lakott a munkahelytől két háznyira.

Amikor ez kiderült, a pasi kidobta a csajt, és összejöttek. Mellesleg 20 év van köztük, és a csajnak van egy gyereke, és nem tudja ki az apja(nem vicc, exem ezt is elmesélte).

Mi a slusszpoén? Az exem azóta elvette feleségül, és össze-vissza csalják egymást, de közben tervezik a közös gyereket, mert felvették a CSOK-ot. A pasi otthon van, hurcolja haza a kur vàkat, a csaj meg dolgozik rá, már vett neki autót, sőt a házba az önerőt csak ő rakta. Igen, ezt büszkélkedve mesélte el nekem.

2020. máj. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/152 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó:

Tipikus zsák a foltját esete. Te meg azt is töröld ki az emlékeidből, hogy ehhez a szerencsecsomaghoz valaha is közöd volt 🤣

2020. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/152 anonim ***** válasza:
19%

59es

szted ezek a történetek mind igazak? most őszintén :)

2020. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/152 anonim ***** válasza:
99%
Én elhiszem,mert ismerek nem egy olyan embert,aki a leírtaknak megfelelnek. Sajnos sok ilyen ember van. Sok ember-legyen az férfi vagy nő-csupán ösztönlény.
2020. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/152 anonim ***** válasza:
99%

Lehet nem mind igazak, de ha nem saját magamon tapasztalom a dolgokat meg, én sem hiszem el. Belőlem is akart szeretőt csinálni vőlegény az esküvő előtt, nagyon undorító módon a lakásukra képes lett volna felvinni, hogy megcsalja a gyönyörűszép (ma már) feleségét, akit ráadásul gyermekkora óta ismerek, és állíthatom, hogy egy csodás emberről van szó. Aztán persze megcsalta mással pár hónap múlva ,lebukott, de a feleség megbocsájtott neki.


Engem meg a barátom a szemem láttára csalt meg részegen a gyerekkori barátnőmmel, mai napig nem vagyok túl ezeken az eseteken. Nagyon megviseltek ezek a helyzetek.


Én sem hittem el, hogy van ilyen mert az ember magából indul ki.

2020. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/152 anonim ***** válasza:
99%
Már 5 éve együtt voltunk és a mennyasszonyom volt. Az esküvőt terveztük. A mennyasszonyom elém állt, hogy terhes. Ilyenkor átértékelődött bennem a világ, örültem is neki mert szerettem a mennyasszonyomat. Kezdtük pontosabban tervezgetni a jövőnket, gyerek neveken gondolkodtunk. Aztán valahogy mintha jött volna egy sugallat. Elkezdtem gondolkodni, hogy mikor eshetett teherbe. Aztán mintha kést vágtak volna belém, az a felismerés futott bégig az agyamon, hogy tőlem nem lehet terhes mert abban az időszakban nem is voltunk együtt mert tanulni voltam egy másik városban. Akkor voltam utolsó éves egyetemista. Ezt elmondtam neki, eleinte fel volt háborodva aztán lassan kezdett megtörni és beismerni a dolgokat. Végül elismerte, hogy védekezés nélkül lefeküdt egy másik pasival. Életem legdurvább megcsalása volt. Egy ideig még a nőktől is undorom volt. Nagy nehezen szedtem össze magamat de igazi párkapcsolatom csak ezután két év múlva volt.
2020. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/152 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik volt párommal nagyon összekaptam egy elég komoly ügy miatt. Szakítottam is vele, nem passzoltunk egymáshoz, jobbnak láttam így. Még aznap eljött délután hozzánk szakadó esōben a szomszéd településrōl, hogy kibéküljünk. Könyörgött. Gondoltam, na ez a srác aztán igazi "herceg a lovon" a szíve mélyén mégis szeret engem. Átbeszéltük hosszasan a dolgokat és adtam egy esélyt a dolognak.

Aznap volt az egyik osztálytársnōm bulija, ahová nekem nem volt kedvem menni. A srácnak mondtam, menjen el nyugodtan, minden oké köztünk. El is ment. Pár órával késōbb kaptam az üzenetet másik osztálytársaimtól, hogy megcsalt az egyikükkel az egész osztály szeme láttára.

2020. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/152 anonim ***** válasza:
92%
A srác több csajjal is félrelépett. Köztük prostikkal is. 2 fajta nemi betegséget szedett össze. És a cuki "nekem normális srác kell" csaj mellette maradt úgy, hogy kiderült az egész.
2020. jún. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/152 anonim ***** válasza:
98%
Anyám két éve megcsalta apámat egy kollégájával, aki nála 14 évvel fiatalabb (szinte közelebb van korban hozzám, mint hozzá). Aztán kiderült (egy ismerőstől, mert kisváros, mindenki ismer mindenkit), hogy a pasinak van egy nála 20 évvel fiatalabb nője is, akinek a nevét említették az üzenetváltásaikban anyámmal, tehát anyám tud róla.
2020. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!