Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én 3 éve vagyunk együtt.


Van egy 18 hónapos kisfiunk és én 12 honapja dolgozok kint nemetorszagban.


Fiunk születése után megromlott a kapcsolatunk , onnantól nem közeledett felém 1x sem, nem feküdtünk le 1x sem sőt ha közeledtem akkor taszítottam érződött és láttam is rajta.


Sajnos nem volt jó anyagi helyzetünk így valamit tenni kellet mert napról napra éltünk és ez kisgyerekkel nem volt jó logikusan....


Ekkor kezdtem gondolkozni rajta hogy ahogy még nagyon régen úgy most egy külföldi "robot" munka 7/6 nap 12 órában (húsfeldolgozó) kihozna minket az anyagi káoszból.


Már amikor először felhoztam mint lehetősség akkor nagyon tetszett neki mert havi 500ezerft lett volna a keresetem úgy hogy már mindent kifizettem mellete.


Olyan szintem távolodott a barátnőm akit én nagyon szeretek hogy a szívem szakadt meg ezért beválalltam a munkát ugy hogy tudtam hogy nemláthatom a fiam első lépéseit nem hallhatom az első szavát stb ami nekem belül nagyon rossz volt de reménykedtem benne hogy az anyagi helyzetünk helyrejön akkor olyan jó lesz mint régen és csak ez okozza problemát.


Már egy éve vagyok kint ( max 8 hónapot terveztem)

És a fizetésem 85%át mindig hazaküldöm WU-ami most már 1700eur kb 550 ezer ft. Ezt az összeget már 11 hónapja kúldöm haza. Barátnőmnek többször mondtam hogy már haza szeretnék lassn menni de mindig tolja picit hogy maradjak még 1 et, viberen beszélünk és ott láthatom a fiam viszont lehet hogy eddig vak vagy csak tenyleg nagyon szerelmes voltam., vagyok de nem nagyon érzem hogy azt akarná hogy hazamenjek, ha meg megteszem akkor nem lennénk együtt.


Tényleg nagyon idióta vagyok de annyira szerettem volna hogy egy boldog család legyünk hogy 1 éve mint egy robot robotolok hogy ha hazamegyek akkor rendbe legyen minden de lehet hogy a rémálom jön és mondani fogja hogy nem akar velem lenni....


Nagyon nem érzem hogy hiányoznék neki és szerintem csak a fiam miatt van már ez a napi , 2 napi kontakt meg amiatt mert én keresem.



2019. okt. 28. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
amíg eltartod őket, nem fog kidobni, azzal, hogy marasztal kinn, jól érzed, ez neki rohadt kényelmes.
2019. okt. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz dolgod van sajnálom. Nyílván jól érzed ha haza mész lehet de nem biztos hogy vége. Lekéne vele majd komolyan ülnöd beszélgetni mit érez miért távolodott el. Egy pár kérdést feltehetnél neki majd ha itthon leszel. Hosszú távon boldogtalanok lesztek mind a ketten ha nem fogtok kettőtök kapcsolatáról kommunikálni.
2019. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Helyedben csak gyerektartást fizetnék, ő csak kihasznál, az is lehet van valakije. Nőként mondom, sok tapasztalattal, hogy a te érdekedben kérlek nyisd ki a szemed és ne melengess kígyót a kebleden. Nézd meg Almási Kitti: "Szeretetért cserébe megteszem'c. vlogját a youtubon. Nagyon tanulságos, légy erőss és állítsd le a pénzcsapot és ne higyj el mindent amit mond.
2019. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:

"Le kéne vele majd komolyan ülnöd beszélgetni mit érez miért távolodott el..."


Kedves Kérdező!


Ehhez bizony előbb haza kellene menned. Valóban úgy tűnik, hogy nagy szükségetek lenne egy kiadós face-to face beszélgetésre. Ami... hát nem azt mondom, hogy mindent megold, de talán közelebb, előrébb visz a megoldatlan, anyagiakkal (már nem is annyira) küszködő "családi élet" helyes meglátása terén.


Azt kérdezed: Mi lenne a helyes döntés?

Azt nem tudom... De, hogy létezhet-e igazán helyesebb döntés annál, mint hogy haza cuccolsz és kezedbe veszed kisgyermeketek. Egyben sorsotokat. Mert azt tudnod kell, hogy az ember életében a leginkább meghatározó életszakasz az kb. 0...7 év között van. (Sőt, még a -9 hónap is benne van) S ha Te nem vagy ott a gyermek mellett, mikoron a legnagyobb szükség lenne rá... nem is annyira neked, de a picinek! Neki igazán fontos mindkét szülő jelenléte életének eme kezdődő szakaszában. Csak Ő még ezt elmondani nem képes. Leginkább csak el-sírja. mint oly sokan.

Arról nem is beszélve, hogy másik óriási előny, amikor ketten vannak körülötte... s ráadásul különböző neműek... Mindegyikőtök másban erős és másban hibádzik is (mert SENKI sem tökéletes!)... Így tehát egymást kiegészítitek (de nem csak szex-ben) hanem minden más vonatkozásban is. Egymás mentális tükrei vagytok, ha tetszik, ha nem. (De ez csak személyes jelenlétben érvényesülhet. Viber-en nem.)


Persze, ha a szexus eleve nem (volt) jó... akkor annál inkább beszélni kéne vele.

Mert annak is oka van. Mint mindennek a világon. És amíg ezt az okot nem tárjátok fel egymás előtt (akár külső segítséggel), addig sok jót ne várj a kapcsolatotoktól. És ennek a gyerkőc is issza a levét, nem csak Ti.


Nem vagy te egyáltalán idióta! Csak talán túl nagy hangsúlyt fektettél az anyagiakra. Talán túlságosan is lelkiismeretes vagy. De a pénz... látod... az nem minden. És nem igazán oldja meg a szexus problémáját sem.

A kisgyermeket meg egyáltalán nem érdekli a pénz... most még. Neki egy élő hús-vér apa kell, nem pedig a pénze. Érted?



Az ERŐ legyen Veled!

2019. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!