Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? (megcsalás, k&&vázás)

Figyelt kérdés
Szóval adott egy idősebb pár, mindketten elmúltak 60 évesek. Több mint 40 éve együtt vannak jóban rosszban, közösen építették fel az életüket, anyagi értelemben is minden közös. Sok mindenen mentek együtt keresztül, gyakorlatilag összenőttek a 40 év alatt. Viszont nem élnek már szexuális életet, elsősorban a feleség miatt, ő nem vágyik már rá. A férj az utóbbi időben hébe hóba k##vákhoz jár, ott éli ki magát. Nem tart szeretőt, a k&@vák se jelentenek neki semmit. A feleség ezt nem tudja, vagy úgy tesz, mintha nem tudná. Szerintetek ez belefér egy ilyen kapcsolatba, ha amúgy jól elvannak, és már nem akarnak új életet kezdeni mással? Egy nő részéről ez tolerálható, ha ő utasítja el a szexet? Mit gondoltok?

2019. nov. 10. 01:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez teljesen normális.
2019. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem okés a dolog. Gáz, hogy ilyen helyzetben mindig a szexre vágyó embert ítélik el, de azt nem, aki tojik az állítólagos társa fejére. Ha valaki heti 20 percet sem képes bevállalni a társáért, az mégis miben jobb annál, mint aki félrelép? Ugyanúgy önzőség mindkettő.
2019. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha annyira normális, beszélje meg az asszonnyal.
2019. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat.Megértem a férfit, neki még kell, a feleségének viszont már nem. Persze, hogy 40 év együtt töltött időt nem rúg fel!

Feltételezem, hogy az itt lévők többsége fiatalabb korosztály. Ők el sem tudják képzelni, hogy az idősebbek nem egyformák. Nem úgy van hogy egy időben mindenki gombnyomásra leáll a szexel. Az én baráti körömben van 49 éves nő aki már évek óta nem szexel. Aztán van 56 éves aki nagyon aktiv. Van olyan is akinek 50+ igen kevés a férjétől a heti egy,szeretője is van. A szerető 60+ os, szóban forgó hölgynél sokkal fiatalabb felesége van. Otthon aktív nemi élet de mégis kell a férfinak a szerető is, mert még 60+ is naponta feláll neki többször is.

És igen, ott a másik véglet,nagyon sokan leállnak a 40-es éveikben férfiak és nők is egyaránt.

Szóval nem lehet általánosítani itt sem mint az élet más területein sem.

2019. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vegyen egy guminőt. :) Olcsóbb és nincs megcsalás.
2019. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!