Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy a kapcsolatnak, hogy képtelen vagyok megbízni benne?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején félrement pár dolog, a barátom hazudott pár dologban, nagy Casanovának állította be magát, meg hogy neki mennyi lehetősége van és milyen nehéz nem élnie velük.

Önbizalomhiányosok vagyunk mindketten, ő egy kövérkés, különc srác, én egy sokat csalódott, rossz családi háttérrel rendelkező lány vagyok. Többször kértem, hogy ne meséljen nekem a korábbi hódításokról, mert semmi hatásuk nincs a jelenre és bánt is, de csak azért is csinálta. Az előző barátom is ezt csinálta velem, ő teljesen taccsra tett lelkileg 4 év alatt és azért is kértem a mostanit, hogy ne csinálja ezt velem, mert már jobban vagyok lelkileg, érte megváltoztam sok mindenben és nem akarok visszaesni ebbe az állapotba. De azért is megcsinálta, hencegett minden múltbeli dologgal. Azóta képtelen vagyok bízni benne, napközben moderálom magam, mert nem vagyok hisztis hárpia, de éjjel szenvedek, azt álmodom, hogy megcsal, elhagy, bárhova megy, belül ideges vagyok, mert az van bennem, hogy neki mennyi lehetősége van és milyen nehezen fogja vissza magát. Mi van, ha egyszer valaki olyan erőszakos lesz, hogy sikerrel jár nála? Volt egy üzenet, amiben egy régi ismerőse engem gyaláz, hogy mennyire nem illek hozzá és az exe mennyivel szebb nálam. Mondanom sem kell, hogy ezt az üzenetet is megmutatta nekem, ez is fáj, pedig szépnek és okosnak tartanak sokan. Persze nem tetszhetek mindenkinek, ezt tudom, de rosszul esett ez a hasonlítgatás.

Éjszaka jön ki rajtam ez az egész, barátomnak is elmondtam, hogy ez bánt engem, normálisan elmeséltem neki, de hát ebben a helyzetben már nem igazán tud segíteni. Van ennek ilyen formában értelme? Nagyon szeretem és küzdenék is érte, próbálom elfelejtem ezt neki, de nagyon fáj, mert kB. a bizalmammal élt vissza azért, hogy magát fényezhesse előttem. 25 évesek vagyunk, majdnem másfél éve vagyunk együtt.



2019. nov. 6. 00:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2019. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Hát, inkább az a kérdés, hogy van-e értelme a kapcsolatnak, ha nem érzed jól magad benne.

Valószínű barátodnak beillene némi trauma jellegű esemény, ami alapján másképp állna hozzád. Pl lelépsz szó nélkül. És főjön egy kicsit a levében pár hétig.

Harcolni nem kell érte, ilyen gyökeret minden bokorban találni. 2-őt.

2019. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

A leiras alapjan a baratod menonek akarta beallitani magat,vonjaban nem kell a noknek. Amiatt ne aggodj.

Ha nem tudsz benne bizni,benned van a hiva: keves az on izalmad. Magadon mell dolgoznod.



N/38

2019. nov. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Küzdeni egy ilyen srácèrt?

Kezdjük ott, hogy bántalmazó kapcsolatban vagytok. Ő ezekkel a beszólásaival, tetteivel folyamatosan bánt lelkileg. Pont azèrt, hogy magát fènyezze, neked meg èpíti lefelè az önbizalmad.

Sok lehetősège lenne...mese habbal. Az igazság az, hogy marhára nem lehet nèpszerű a nők körèben.

A múltbeli hódításainak se igaz a fele se gyanítom.

Amikor ezeket előadja, hangosan fel kène nevetned, nem megbántódni miatta.

A helyzet az, hogy ezt a kapcsolatot le kellene zárni.

Aztán a következő lèpès, hogy tedd helyre magad lelkileg, èpítsd az önbizalmát, akár szakszerű segítsèget igènybe vève. Mert amíg nem vagy egèszsèges lelkületű, addig az ilyen alakokat fogod bevonzani. Látod az előző párod is dettó ilyen volt.

2019. nov. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te egyaltalan nem vagy tul az exeden, vagy azon a lelki helyzeten amiben mar ot is kivalasztottad, mert konkretan megint ugyanabba a szarba teszed magadat tudatosan, es ugyanugy szenvedsz. Es te valasztod ezeket a faszikat. Engedd el ezt is, most kivetelesen ne 4 evet csessz el, hanem mar ez a masfel is legyen eleg az ebredesre. Es aztan vegre kezdj el magaddal foglalkozni, ahelyett hogy ujra es ujra ugyanazzokkal a pasikkal cseszed el az idodet.
2019. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, lelkileg bántalmaz.... Kezdve a beszólásoktól (amire meg lett kérve: ne tegye) odáig, hogy téged gyalázó üzenetet képes megmutatni... Mégis miért, hogy lelki fájdalmat okozzon? Ha problémája van önbizalom terén, azt ne azzal vezesse le, hogy annak mond, mutat nagy lelki fájdalmat okozó dolgokat, akit szeret...
2019. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyomorult egy ember a te párod? Hogy képes arra, hogy ilyeneket kiejtsen a száján? Aki szeret az oltalmaz és nem pedig bánt. Az ilyet páros lábbal kell kirúgni.
2019. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szóval én vonzom be ezt a dolgot? Vártam ez előtt a kapcsolat előtt, rendbe raktam a lelkem, csak úgy vágtam bele, mégis ez történt. Túl kedves és elnéző vagyok a férfiakkal? De ha meg mindent szóvá tesz az ember, az a baj. Én nem értem, csak egy nyugodt, bizalomra épített párkapcsolatot szeretnék vele, de azt az ősbizalmat, ami az elején volt, már nem tudom visszahozni. Ilyeneket is mondott, amikor pl szerelmesen néztem rá az elején, hogy " engem bámulsz másfél órája, a filmet nem is nézed?". Ez is nagyon fájt, azóta én nem is nézem hosszabb ideig, pedig az akkor olyan jó érzés volt, nagyon szerelmes voltam az elején. Miért kellett ezt, én nem értem.
2019. nov. 6. 13:44
 9/17 anonim ***** válasza:
'Casanovának állította be magát, meg hogy neki mennyi lehetősége van és milyen nehéz nem élnie velük.' - te alapbol nem hiszed el hogy neked tisztelet jarna. Ez nem elnezoseg kerdese vagy hogy allandoan szovateszel valamit. Ez a faszi teged nem tisztelt az elso perctol kezdve, es ezt vilagossa is tette. Ha valaki ilyet mond neked, nem allsz neki magyarazni hogy jaj de rosszul esik ne csinald, hanem kirohogod, felallsz, hazamesz es letiltod mindenhonnan. Ennyi az egesz. Nem meg eltoltesz vele masfel evet varva hogy majd talan egyszer csak normalis lesz. Nem lesz az soha. Mindenkinek egy esely jar hogy hercegnokent kezeljen, ha egy tiszteletlen paraszt, akkor azonnal mennie kell. Akkor leszel rendben lelkileg ha ez neked is egyertelmu lesz es felismered hogy mikor nem kapod meg a tiszteletet.
2019. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem is igazán tudom, hogyan tovább. Ő bunkó, az előző barátnője is bunkó volt, mégis tisztelte. Ő továbbra is bunkó, kapott egy normális lányt, én meg normális voltam mindig is és már második bunkót fogom ki. Néha elgondolkozom, hogy jobb lenne inkább magamban lenni.
2019. nov. 6. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!