Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Hallottam egyszer, hogy együttlét után a nőnek ha kisebesedik a szája az azt is jelentheti hogy a párja megcsalja. Erről érdekelnének a vélemények. Tegnap este együtt voltunk párommal és reggelre lett egy hólyag a szám szélén. Csak megmutattam neki, és azonnal elkezdett védekezni, hogy ugye nem gondolsz semmi rosszra stb... Szerintetek?

2019. nov. 6. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Hát esélyes. A füled nem viszket? Mert ha igen, akkor tuti, hogy félrelépett.
2019. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amire előttem lévő is szerintem próbált utalni hogy ez a sebesedés egy hülyeség.

De ha furán reagált (ezt neked kell tudnod) akkor lehet hogy véletlen pont tényleg van valami.

2019. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből egyértelműen nem derül ki a megcsalás. Inkább figyeld a jeleket, nálam azokból állt össze a kép. Egyébként nekem is volt ilyen, hogy kisebesedett a szám. Én is egyből a rosszra gondoltam, de aztán eltereltem a gondolatot.
2019. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!