Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tálaltál már ki szeretőként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tálaltál már ki szeretőként?

Figyelt kérdés
Mi lett a történet vége ?
2019. nov. 14. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerekkori ismerősöm távkapcsolatban volt egy csajjal. Idővel kiszemelt magának egy másik csajt. Vele is elkezdett kavarni. Idővel szakított a barátnőjével a másik csajért. A 2 csaj nem tudott egymásról.

Pár hét után vége lett az új kapcsolatnak, mert a csaj összejött a gyerek egyik haverjával.

Visszatáncolta magát az előző barátnőjéhez.

A srác a születésnapjára elhívta a barátnőjét, a haverját, meg annak a barátnőjét (akiért korábban szakított).

Én ledöbbentem azon, hogy ott van a régi-új barátnője, a csaj akiért dobta, és rezzenéstelen arccal bulizik.


Megfordult bennem, hogy kitálalok a gyerekről a csajnak, de nem tettem meg. Pár évvel később kiderült, hogy a távkapcsolat alatt a csaj is félre járt.

Megtalálta egymást a zsák, és a foltja.

2019. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megtehettem volna, de szerettem annyira, hogy töröltem minden kompromittálót, az ő kérésére.

Utólag bebizonyosodott, mekkora hiba volt.

Viszont így legalább csak simán beteg állat vagyok, nem szemét állat...Állítólag. :-D

2019. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Miért vagy beteg állat ?
2019. nov. 14. 20:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapig tartott nálunk ez a "kapcsolat", majd egy nap csak úgy tiltott. Akkor annyira mérges lettem, hogy képernyőfotókat csináltam a beszélgetésekről,és elküldtem a csajának.Szakitoztak xd
2019. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!