Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy szerető voltam?

Figyelt kérdés

Talán a kérdésfelvetés nem a legjobb, mert tudtam még, hogy házas, viszont azt mondta, hogy nem működik. Legbelül tudtam, hogy nem igaz, de el akartam hinni, mert szerettem. Napokat beszéltünk át arról, hogyan lépjen tovább anélkül, hogy sérülnének a gyerekek.

Minden nap elmondta, hogy mennyire boldogtalan, hogy a felesége miatt lett alkoholista, hogy velem boldog, hogy szeret és új életet szeretne kezdeni.

Aztán borult a bili, ő a feleségét választotta. A felesége felhívott, hogy soha nem voltakolyan boldogok, mint mióta kiderültem és azóta csodálatos az életük. Hogy én csak egy kis botlás voltam, hogy a naivitásomon röhögnek.

Undorodom atól, hogy belementem a játékába, hogy engem d.gott aztán hazamen és a feleségét is, holott azt mondta, hogy külön alszanak.

Nem értem minek töltött velem napokat, minek tervezett jövőt, miért nem engedett el mikor azt mondtm neki, hogy várni szeretnék addig, ameddig papíron is szabad nem lesz.

Ráaádsul most a szemében is én vagyok a rossz, szerinte én tettem tönkre a kapcsolatunkat, és az életét.


2019. nov. 30. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez mindig bennevan a pakliban. Tanulópénz.
2019. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Egyet jegyezz meg, az élet bármely területére jó tanács: csak a magad cselekedeteiért tudsz felelősséget vállalni, másért nem! Amit te intézzek, amire te reagálsz az a tied. Minden más változó.


Belementél egy kényes helyzetbe a puszta reményre támaszkodva. Ez volt az élet leckéje, hogy az ilyen történetek sokszor nem happy endesek. A feleségnek könnyebb úgy hogy rákenni a sarat, és a férj biztos adja alá a lovat, mert úgy kevésbé tűnik ebben a helyzetben rossznak.


Vondd le a tanulságokat, és többé ne keveredj zavaros helyzetekbe. Jobbat már úgysem tudsz tenni.

2019. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Szeretonek nem szabad hinni.

Azt meg végképp nem értem, mi a phasznak versengtek egy alkeszen.

2019. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Te is megtapasztaltad , hogy mi lesz a vége.


Nagyon nagyon ritka amikor filmbe illően alakul, hogy egymásba szeretnek a házas fél elválik és ketten boldogan élnek míg meg nem halnak.

2019. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb az eszedre hallgatsz csak. Levonod a tanulságokat. A házasság meg tényleg nagyon "boldog" lehet miután a férjecske másba dugtosta a becses farkát, de ez már az ő problémájuk.
2019. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon kattogj, hogy a nő mit mondott, úgyis hazudik (honnan tud a megcsalásról, rólad, pláne a számodról, ez is kérdés).

Szerető voltál, és lehazudták neked a csillagos eget, hogy befogd a szád, ez munkáljon benned!

2019. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Kizártnak tartom,hogy a feleség igazat mondott neked.Taktikázik,hogy sértődj be és te magad vess véget a szeretősdinek
2019. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj, a feleség is nyomorultul van, csal próbálja palástolni. Ettől eltekintve, tanulópénznek talán jó lesz, hogy házas faszikkal, akik a csillagokat is leígérik, nem kezdünk - ha akart volna valamit, elvált volna.
2019. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Nem kellesz eléggé c. filmet, nekem sokat segített. Ott is ugyanez van, annyi, hogy a férfi végül el is válik, de mindkét nőt elveszíti.
2019. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem is biztos, hogy tudtam volna bízni a pasiban. Mert ha a mostani feleségét megcsalta velem, és elhagyta őt, akkor mi a garancia arra, hogy engem nem fog-e megcsalni és elhagyni valaki más miatt?
2019. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!