Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy szerető voltam?

Figyelt kérdés

Talán a kérdésfelvetés nem a legjobb, mert tudtam még, hogy házas, viszont azt mondta, hogy nem működik. Legbelül tudtam, hogy nem igaz, de el akartam hinni, mert szerettem. Napokat beszéltünk át arról, hogyan lépjen tovább anélkül, hogy sérülnének a gyerekek.

Minden nap elmondta, hogy mennyire boldogtalan, hogy a felesége miatt lett alkoholista, hogy velem boldog, hogy szeret és új életet szeretne kezdeni.

Aztán borult a bili, ő a feleségét választotta. A felesége felhívott, hogy soha nem voltakolyan boldogok, mint mióta kiderültem és azóta csodálatos az életük. Hogy én csak egy kis botlás voltam, hogy a naivitásomon röhögnek.

Undorodom atól, hogy belementem a játékába, hogy engem d.gott aztán hazamen és a feleségét is, holott azt mondta, hogy külön alszanak.

Nem értem minek töltött velem napokat, minek tervezett jövőt, miért nem engedett el mikor azt mondtm neki, hogy várni szeretnék addig, ameddig papíron is szabad nem lesz.

Ráaádsul most a szemében is én vagyok a rossz, szerinte én tettem tönkre a kapcsolatunkat, és az életét.


2019. nov. 30. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbált elfoglalni magad és újraépíteni magad, az életed. Jobb tippem nincs. Fordulj meg és ignoráld őket.
2019. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Voltam hasonlo helyzetben sajnos.

De nekunk rovid volt. Utána az asszony minden nap tette ki facera hogy milyen boldogok, kozbe sehol semmi. Én tudom hogy az a ferfi csak a gyerek miatt msradt vele, es ez megnyugtat.

A tied sem szereti a feleseget. Ha szerette volna nem lett volna veled.

Egyébként meg akarki akarmit mond nem mi vagyunk a hibasak!

2019. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Akkor most melyik mond igazat? A feleseg szerint nagyon boldogok. A pasi szerint tönkre tetted az életüket. Nyílván a feleseg bántani akart téged ami sikerült is.. Ha annyira helyre jött az életük akkot örülj. Meg mentettél egy házasságot.. Egyébként ha valaki annxira boldogtalan az kilép. Én nőként kicsi gyerekkel mindefele segítség nélkül léptem. Alkoholista bunkó elettársamtól. Akkor ha a pasinak annyira boldogtalan lett volna az élete kilép. Mar csak azért is mert a gyerekeket is mérgezik a rossz kapcsolat erőltetésével.
2019. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

"Aztán borult a bili, ő a feleségét választotta. A felesége felhívott, hogy soha nem voltakolyan boldogok, mint mióta kiderültem és azóta csodálatos az életük. Hogy én csak egy kis botlás voltam, hogy a naivitásomon röhögnek."


Kamu.

A feleség nyomozott a férj után, gondolom talált valami bizonyítékot a megcsalásra, például egy sms-t, innen tudta a számod is, telefont ragadott mérgében, hogy ő elmondja milyen boldogok :D

Szerintem hagyd őket, ha a feleségnek boldog az élete az alkoholista párjával boldogítsa, ha a férfiben nem volt annyi akarat, hogy lépjen, akkor meg maradjon boldogtalan az asszony mellett.

Hidd el, ha kilépsz, nem lesz szex sem köztük nagyon, gondolom eddig sem volt ezért tartott téged, de ha nem leszel, a szexhiány is sok feszültséget kelt a boldog párkapcsolatukban. De lehet nekik ez jelenti a kiegyensúlyozott kapcsolatot.

2019. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Pár év múlva összeteszed a kezed, hogy nem egy ilyen megbízhatatlan férfival kellett maradjál. Hosszú távon te jártál jól. Neked van esélyed találni egy megbízható, normális férfit, míg a feleséget meg csalni fogják továbbra is.
2019. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Màs kapcsolatban is jarhattàl volna igy.

Hànyan visszajàrnak az exhez meg kibékülnek, vagy összejönnek kollegaval stb.

Nem sok szent ember van akkor sem ha kezdetben nincs senkije.


Egy kapcsolat az zsakbamacska.

Vedd ugy mint egy szimpla csalodast. Ha ugy könnyebb.

2019. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sok tanulságot leszűrhetsz ebből a történetből.

1. Aki feleségének hazudik, megalázza, nem szabad hinni, hisz nem egyenes ember, könnyen megteheti veled is

2. Fontosabb a cselekedet, mint a szavak, hisz mondani bármit lehet, tenni viszont annál nehezebb

3. Annyi egyedülálló férfi van, felesleges olyan kapcsolatba belemászni, ami nincs lezárva.


Szerintem ez jó tanuló pénz volt neked, rajtad áll hogy tanulsz belőle, vagy elköveted ismét ugyanazt. Próbáld őket elfelejteni és lezárni a dolgot.

2019. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ő is úgy gondolta. Ez amit a felesége mond ez meg nagyon kamu.


Nem tettél semmi rosszat. Ha valakibe bekeesik az ember, akkor ez még mindig a jobb út, mitha bele se kezd.


Ne tagadd meg ezz a dolgot. Nézd a szépet.

2019. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!