Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon rosszul tettem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul tettem? Nem kerek negativ kommentet.

Figyelt kérdés

Lefekudtem a pasim haverjaval.

Egyutt filmeztunk mikor elkezdte simogatni a combom es jol esett ezert hagytam de nem gondoltam hogy mas is lehetne belole de lefekudtunk..


2019. dec. 8. 15:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Oszinten, izgatonak talaltam hogy valaki olyan fogdos aki tudja hogy van baratom megis megtetszi.

De nem gondoltam hogy tobb lesz egy kis tapinal

2019. dec. 8. 16:09
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

10. vagyok megint.

Ismerek hozzád hasonlót. Sőt, én is tapiztam kicsit. Nem akarlak megítélni, hisz én sem vagyok különb mint ti.

De ha a pasid megtudja, aminek azért van esélye, ő is megértő lesz? Mondjuk nektek már egy ideje (szerintem) úgyis kihűlt a kapcsolatotok, jobb is hogy vége lesz,

2019. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem lesz vege. Szeretem
2019. dec. 8. 16:19
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
Persze, szereted, de mással dugtal. Milyen édes ez a szeretet. Kicsit fogalomzavarban szenvedsz.. Amúgy kamu.
2019. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"De nem gondoltam hogy tobb lesz egy kis tapinal"


Tehát te nem igazán akartad a szexet, kérdező? Most tök őszintén. Ha rajtad múlt volna, nem haladtatok volna tovább a tapizásnál?

2019. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%
14. Nem biztos hogy az. Akivel nekem volt dolgom, több éve kapcsolatban élt, ellaposodott a dolog. Én pedig mentem és hozzá értem. Aminek örült. Egyre merészebben értem hozzá, gyakorlatilag csak a résbe nem nyúltam be soha. De mégis azt mondja hogy szereti a pasiját. Vagyis nem én voltam a fontos, hanem a törődés, az újdonság és a kérdező által említett bátor és szemtelen viselkedés, hogy tudtam hogy van valakije és úgy is...
2019. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ha rajtam mult volna en nem masztam volna ra

De tapitol felizgultam

2019. dec. 8. 16:46
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
Úristen! Én szégyellem magam helyetted.
2019. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

A pasid hármasban akarja csapatni?! Jujjjj de jó lesz neked.

Ha ilyet kérne a párom, alapból nemet mondanék, ha ő nincs ott.

2019. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

Megint egy színvonalas kérdés egy rettentően okos és kedves lánytól. :)

Asszem' mára elhagyom a GYIK-et.

2019. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!