Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon rosszul tettem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul tettem? Nem kerek negativ kommentet.

Figyelt kérdés

Lefekudtem a pasim haverjaval.

Egyutt filmeztunk mikor elkezdte simogatni a combom es jol esett ezert hagytam de nem gondoltam hogy mas is lehetne belole de lefekudtunk..


2019. dec. 8. 15:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

A pasid szakítani akar veled és rászedte a haverját, hogy tegye meg, amire megkérte őt.

A megcsalás ok a magyarázat és indoklás nélküli szakításra.

Csőbe húztak!

Ffi.

2019. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd el a párod lehetőleg még ma
2019. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

Ennyire nem lehet valaki H.P..!

Igen ,nagyon rosszul tetted,buta liba vagy,remelem csak trollkerdes!

Ha megse az,viseld a kovetkezmenyeit....uristen...ennyire sotet legyen valaki!

2019. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
43%
Szereted te a párodat?
2019. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
43%
Sztem meg jól felültettek....
2019. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Úgy vágtam volna pofán, ha a "pasim" haverja elkezdett volna tapizni.

De felmerül több kérdés is, miért nézegetsz filmet kettesben a pasid haverjával és hogy te bárkinek megengeded, hogy tapizzon? Szerintem is felültettek, kipróbáltak és te hagytad magad.

Vannak nők akiknek semmi önbecsülésük sincs, odaadják magukat kis tapiért, albérletért, ajándékokért, hazug szavakért és ezt mind úgy, hogy teljesen tudatában vannak, hogy ez csak pár dugást jelent, pár óráig, pár hétig tart, de szeretik magukat áldozatként beállítani. És ezt most nőként írom.

2019. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
A baj az, hogy nem lehet tudni a másik viselkedését. Az egyetlen helyes viselkedés az, hogy sose beszélsz senkinek a dologról és mindig tagadod, ami történt. Ez az egyetlen megoldás. A te titkodnak kell maradnia, ha a barátoddal akarsz maradni. Ha véletlen nem akarsz, akkor meg indoklás nélkül szakíthatsz vele ezek után.
2019. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!