Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert teszik ezt hazas/jegyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszik ezt hazas/jegyes paik, hogy a facebookon ugy mutatjak milyen boldogok a párjukkal, mégis folyton próbálkoznak más nõknél?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hazas vagy épp jegyes pasi kezdett el udvarolni, próbalkozni nalam es amikor megneztem a facebookjat lattam hogy mennyire boldog kepeket tesz fel a facebookra, mintha milyen boldog lenne a nõjével.

En ferjezett vagyok, megis latom azt h sok hazas, vagy epp komoly kapcs.ban levo probalkozik.


Miert mutatjak ugy hogy milyen boldogok a nejükkel, ha megis másra vagynak?


Tudom hogy sok valasz az lesz h csak megakar dugni (dr volt nem tobb is aki azt mondta h válna ha

kiprobalnank es jo lenne a sex-persze nem ) de

nekem a kerdesem az hogy akkor miert mutatjak annyira az elégedettséget?


2019. dec. 12. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván a legtöbb ember szereti azt mutatni, hogy rendben van az élete. Van munkája, házastársa, gyereke, érdekes hobbijai. Van, akinek emellett belefér még egy kis szórakozás. Ennyit akarnak, nem többet. De van olyan, akinek messze nem olyan szép az élete, mint ahogy a képeken látszik. Ott van esély komolyabb kapcsolatra, még az is elképzelhető, ha nagyon jól alakul az új kapcsolat.
2019. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
# 11.50 Javítás: ...még a válás is elképzelhető, ha nagyon jól alakul a kapcsolat.
2019. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Hogy begyűjtsék az elismerést a társadalom szemében, a csillagjaikat, de közben a valóságban mennek a saját vágyaik után. Nem minden a látszat, ha valaki nagyon feltűnően boldog képekkel nyomja tele a facebookját, az szinte biztos,h megfelelési kényszer, ezzel kompenzál vagy el akar fedni valamit. Mert ha tényleg annyira boldogok lennének, akkor pont leszarnák, h mit gondol róluk a társadalom.
2019. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

"dr volt nem tobb is aki azt mondta h válna ha kiprobalnank es jo lenne a sex-persze nem"


Persze, merr azért ezzel a szöveggel mégis nagyobb sikert lehet aratni, mintha az igazságot mondaná, hogy "eszemben nincs elválni attól, aki a szaros gatyáimat mossa és minden nap főz nekem, de ettől függetlenül szívesen kipróbálnálak és ha jó, akkor a továbbiakban is ürítenék beléd".

2019. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik boldog párkapcsolatban élnek nem posztolgatnak naponta többször magukról. Mert pont leszarják...
2019. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5-ösnél a pont.
2019. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért valaki komoly szándékot, vagy érzelmeket hazudik. A p.. na a fő motiváció, a többi csak látszat a külvilág számára.
2019. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha tudnád mennyi ilyen pár van a környezetemben, a pasi csalja a barátnőjét, állandóan megy a vita, még a rendőröket is kihívják, üvölt az egész utca.

Másnap az asszonyt elviszi vacsorázni, posztolnak róla pár képet, és odaírják, hogy örömteli hangulatban vannak.

Majd a következő héten kezdik előről :)

Megfelelési kényszer az egész. Van aki szeret a hullámzó sz-rban maradni.

2019. dec. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
durva amit irsz utsó.. nagyon kemény..
2019. dec. 15. 18:32
 10/15 anonim ***** válasza:

"dr volt nem tobb is aki azt mondta h válna ha kiprobalnank es jo lenne a sex "

Komoly férfi lehet.

2019. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!