Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert teszik ezt hazas/jegyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszik ezt hazas/jegyes paik, hogy a facebookon ugy mutatjak milyen boldogok a párjukkal, mégis folyton próbálkoznak más nõknél?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hazas vagy épp jegyes pasi kezdett el udvarolni, próbalkozni nalam es amikor megneztem a facebookjat lattam hogy mennyire boldog kepeket tesz fel a facebookra, mintha milyen boldog lenne a nõjével.

En ferjezett vagyok, megis latom azt h sok hazas, vagy epp komoly kapcs.ban levo probalkozik.


Miert mutatjak ugy hogy milyen boldogok a nejükkel, ha megis másra vagynak?


Tudom hogy sok valasz az lesz h csak megakar dugni (dr volt nem tobb is aki azt mondta h válna ha

kiprobalnank es jo lenne a sex-persze nem ) de

nekem a kerdesem az hogy akkor miert mutatjak annyira az elégedettséget?


2019. dec. 12. 11:45
1 2
 11/15 Pécs-pécs ***** válasza:
55%

Én leszögetném szerintem elég sok férjes nő is félrelép.

Mielőtt csak a férfiakat állítanánk be, gonosznak.

És az oka az, hogy szerintem az emberek kétharmadánál, egy sokéves kapcsolatban ugyanazzal a partnerral, úgymond megszokássá válik a szex. Jobb esetben, rosszabb esetben olyannyira csökken a szexek gyakorisága, hogy KB negyed évbe egyszer van szex. Na ilyenkor jön elő az, hogy amúgy az élet minden más területén boldoggá teszik egymást, csak a testi igények nincsennek meg.

Én régen magyon sokat ismerkedtem beszélgettem neten, és anoním oldalakon volt, hogy olyan nővel futottam össze, hogy amikor komolyabb lett a beszélgetés akkor mondta el, hogy neki igazából van férje.

És nem egyszer elmondták az ilyen nők, hogy amúgy szeretik a férjüket, nem hagynák el semmi pénzért, de a szex nem elég, mennyiségű, vagy minőségű otthon. ezért inkább tar egy szeretőt, és a férjével, meg megmarad a boldog házassága.

2021. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Erre valo az fb, ezert olyan nepszeru barmit kitehetsz!
2021. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert megtehetik. Néznek olyan jól ki, hogy így sem hagyja el őket a feleségük.
2021. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

igen, eggyetértek az utolsó 2vel is.(főleg)

Akkor az sokszor kamu amit a facen kitesznek?

2021. jan. 23. 13:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Peeeersze, ott kompenzalnak
2021. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!