Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom autójában találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom autójában találtam egy kis ajándékdobozt, de nem én kaptam. Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Azt hittem az én ajim lesz Mikulásra, de mást kaptam, karácsonyi ajándék nem lehet abban biztos vagyok, nem is az anyukájáé... Azóta már eltűnt az autóból. Kérdezzek rá? Ha igen, hogyan? Bízom benne, de azért kíváncsi vagyok ki kapta.

2019. dec. 13. 20:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen, láttam a filmet és eszembe jutott. Hát majd meglátjuk. 🙁😔
2019. dec. 13. 21:37
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
megszagoltad a dobozt?
2019. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a doboz lehet másé is.Nalunk is lett ebből baj , haverom nekem adta ide h légyen nálam a gyűrű mert otthon a barátnője megtalálna. Én meg a kocsiban hagytam persze az em barátnőm megtalálta nem szolt és szenteste sírva fakadt elrohant, mert azt hitte h neki én vettem és sajnos nem is hitté el hogy a haverome addig amíg a haverom meg a barátnője meg nem mutattak h eljegyeztek egymást ....
2019. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%
Csak nem akkora ratyi, hogy karácsonykor jegyez el.
2019. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Én értem es mivel komolyan úgy érzem hogy szeret, ezért gondolom is hogy másé vagy hogy rendes oka van... Egyébként átlátszó kis zacskóban volt a doboz (gondolom hogy ne essen baja). De akkor rákérdezhetek, nem? Ettől nem fogja azt gondolni, hogy nem bízom benne?
2019. dec. 13. 22:29
 16/28 A kérdező kommentje:
Tuti nem jegyez el, nincs nálunk még ilyenről szó, orvosira járok és szeretném előtte befejezni, ő sem utalt még ilyenre soha, meg mégcsak 1 éve vagyunk együtt.
2019. dec. 13. 22:32
 17/28 anonim ***** válasza:
19%
Miért kutakodtál a barátod autójában?
2019. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ő kért meg hogy vegyem ki a kesztyűtartóból a szemüvegét, akkor láttam meg de úgy csináltam mintha nem vettem volna észre mert azt hittem én kapom
2019. dec. 14. 00:04
 19/28 Rockarc ***** válasza:
100%

En erre azt mondom mindig, hogy lehet meglepetessel keszulni, de akkor nem szabad benazni. Szerintem ne varj tovabb kerdezz ra. Ha meglepetes lett volna, akkor o benazta el. Siman lehet, hogy a havernak vett valamit, en is szoktam ismerosokkel, kollegakkal megvetetni ezt azt, hogy ne kelljen a fel varost atutazni es atadjak par nappal kesobb.


En azt gondolom inkabb ennek van a legnagyobb eselye. De kerdezz ra, ne hagyd, hogy addig porogj a teman, amig teljesen lerombolod magadban a bizalmat es ezaltal a kapcsolatot. Ez tipikusan egy olyan helyzet, ahol csak a kommunikacio segit. Amikor egy parkapcsolatban arrol beszel a ket fel, hogy neki meg nekem is milyen fontos a kommunikacio, abban pont az ilyen helyzeteket is ertik. Ne varj semeddig kerdezz!


Legkozelebb, ha meg akar lepni, akkor meg kicsit legyen mar ugyesebb.


43F

2019. dec. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
25%

Vegyel egyedul vmi tipikusan noi ruhadarabot. Olyat,amirol tudja,h biztos nem lehet a tied. Latsszon rajta,h hasznalt . Pl nagyobb hajcsat,bugyi,bizsu. Nagyobb darab,h eszrevegye.

Tedd a csomagtartoba,amikor nem latja ,miutan hazajott a munkabol. Ne legyen egyertelmu,h te raktad oda.


Nalam igy bukort le egy pasim,h megkerdezte a nalafelejtett bugyirol,h az az enyem-e... hat kie lenne?? Egyedul lakott es allitasa szerint en coltam a bnoje.

2019. dec. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!