Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom autójában találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom autójában találtam egy kis ajándékdobozt, de nem én kaptam. Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Azt hittem az én ajim lesz Mikulásra, de mást kaptam, karácsonyi ajándék nem lehet abban biztos vagyok, nem is az anyukájáé... Azóta már eltűnt az autóból. Kérdezzek rá? Ha igen, hogyan? Bízom benne, de azért kíváncsi vagyok ki kapta.

2019. dec. 13. 20:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
#15 de hát nem bízol benne!
2019. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez a szokásos munkahelyi ajándékozásos cirkusz miatt van.
2019. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
Én kíváncsi vagyok a sztori végére.
2019. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Más rokon anyukáján kivül nincs, akinek szánhatta?
2019. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan sajnálom a barátod!! Neki egy megértöbb csajszi kéne nem te!! Komolyan ez már beteges!! Esetleg abba nem tudnál bele gondolni, hogy nem, csak te és az anyukája létteztek?? Lehet pl akár ki barát vagy bárki, vagy a haverjának a barátnője és az megkérte, hogy rejtse el!! Komolyan nem értelek!! De legalább csak kérdezd már meg!!
2019. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Rockarccal ertek egyet. Ha a helyedben lettem volna, rogton rakerdezek, miutan meglatom a csomagot. Mi ertelme hallgatni? Ha neked lett volna meglepetes, az ugyis eluszott ott, hogy meglattad. Vagy jobb szinlelni, hogy hu de meglepodtel, amikor megkapod? Az is egyfajta hazugsag. Rakerdezel, kesz. Ha meglepetes lett volna, legkozelebb jobban eldugja, ha meg mase, akkor megkapod a valaszt es nem kell agyalnod. Raadasul rogton rakerdezni valamire ami szemet szurt, egyaltalan nem fura. Napokkal, hetekkel kesobb felhozni viszont mar kellemetlenebb.
2019. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá,hogy láttad múltkor a kocsiban és ,hogy azt hitted a tiéd lesz,de végül nem kaptad meg. Szóval mi is volt az? Szerintem ebben nincs semmmi ciki,majd látni fogod a rekaciójából,hogy mi a helyzet.
2019. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Rákérdeztem... Az apukája vett a feleségének (elváltak a szülei) egy karórát karácsonyra és megkérte, hogy majd ha ide meg oda megy, csomagoltassa be neki... Nekem már így utólag rémlik is, hogy mesélte, csak nem figyeltem. És ahogy rákérdeztem és elmeséltem neki,hogy azt hittem enyém lesz, de végül nem én kaptam meg, nevetett, és kérdezte hogy miért vártam ezzel ennyit és őrlődtem ezen, simán megkérdezhettem volna még akkor... Megkönnyebbültem!

Tanulság: Mindent ki kell mondani, meg kell beszélni mindig 😊

2019. dec. 20. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!