Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amig a konyhàban a gyerekeinke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amig a konyhàban a gyerekeinket etetem, addig a szobaban a ferjem a farkat fotozza es elkuldte a kolleganojenek. Ezert elhagynad?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 11:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tegyük már hozzá, hogy ha az adott hölggyel történtek már dolgok, akkor szíves(ebb)en fogadnak ilyen képet. Nem kell lehordani egyből a dicpic miatt.

Értsd: én soha nem küldtem senkinek, de volt, hogy valaki kérte néhány alkalom (vagy sok) után. Tehát lehet, hogy már rosszalkodtak.

2019. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
76%

Nem hagynám el, inkább kérdést írnék ki róla a gyakorira. Megalázkodnék, lábtörlő lennék, hisz jó az nekem. Leélnék így egy életet, közben azt hajtanám hogy minden férfi egy disznó. Szar kapcsolatban tengődve , példát mutatnék gyerekeimnek, hogy ez a normális mikor ferj és feleség útálja egymást.

Szép napot!

2019. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
65%
#22es de gondolom nem úgy, hogy a feleséged/barátnőd közben pár méterre, meg 3 kisgyerek akik bármikor beszaladhatnak (a világ legjólneveltebb gyereke is elfelejthet kopogni, pláne otthon). Azért ennyire idióta nem 2 nap alatt lesz valaki a semmiből. Abban igazad van, hogy egy kapcsolatban, akár alkalmiban más ez, hogy képet küld... De ebben a sztoriban (meg ismerkedésnél) nagypn gáz
2019. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem hoznàm fel otthon. Egyszerüen közölném, szedje a cuccait és húzzon el. De előtte küldenék a kolleginanőnek néhány családos képet...
2019. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
94%
Küldj el a szennyesből egy képet a szaros gatyájáról "ezt meg moshatod! Üdv Anyu" címmel
2019. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Van egy rovidke video is, a hatterben hallatszik a gyerekzsivaj
2019. dec. 17. 13:34
 27/44 anonim ***** válasza:
53%
3 gyerek, csok. Ilyenek ezek. Nekem is bepróbálkozott egy régi haverom, hogy jön a 3. gyerekük, de a felesége az ő életében egy kompromisszum, és mennyi mindenről le kellett mondania, próbálkozott az se érdekelte hogy nekem párom van akit szeretek. Nem hatotta meg. Aztán tiltottam. Sose volt szimpatikus, mindig is egy önző alak volt, fiatalabb korában is.
2019. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
49%

Két választási lehetőséged van.

Kihajitod a fenébe.

Vagy ,úgy csinálsz mintha mintha semmi sem történt volna, edeske maradsz neki, közbe jól lehuzod, kihasznalod a fenébe, eljarsz tornázni keresel magadnak egy normális palit.

Ne balhézz. Az a lényeg.


Feleselges vele megbeszélned, úgyis kimagyarázza.

2019. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
74%
Adnék neki pár percet mielőtt fejbe bąsznám a serpenyővel.
2019. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Volt ott már több is azzal a csajjal,akinek küldte...
2019. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!