Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A gyerekeinket is kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekeinket is kellene vinni a nyaralásra/telelésre?

Figyelt kérdés

A férjemmel 20 éve vagyunk együtt, és úgy döntöttünk, megérdemlünk egy egzotikus nyaralást januárban. Már említettük a családnak, barátoknak, és a többség furcsálja, hogy a 12 és 10 éves gyermekeinket itthon akarjuk hagyni.

Idén már voltunk nyaralni a gyerekekkel, de most egy romantikus, andalgós, egymásra figyelős nyaralást szeretnénk, ahol csak a saját igényeinket szeretnénk figyelni. Szeretnénk most egy kicsit önzők lenni.

2 hétről lenne szó, és anyagilag sem mindegy a dolog, mert a nyaralás fejenként durván 600.000 Ft, a gyerekeknek sem lenne sokkal kevesebb, mert a repjegy ugyanannyi, egy kis kedvezmény lenne a szállodában.

Más is ment már el nyaralni a gyerekek nélkül?

A gyerekeknek nagyon jó dolga lenne, mert az első héten a páron szüleinél, a második héten az én szüleimnél lennének. Mindegyik nagyszülő nagyon fiatalos, laza, a gyerekek szeretnek velük lenni, biztos nem unatkoznának.



2014. nov. 18. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

szerintem menjetek nyugodtan, ne hallgassatok a kritikusokra! Az én szüleim is csináltak már ilyet, hiszen nekik is kell a kikapcsolódás. Én semmiképp nem ellenzem. Valószínűleg én is döntök majd így, amikor saját családom lesz. :)

18L

2014. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt így kitaláltátok ne legyen miatta lelkiismeret furdalásotok. Ha jó helye lesz a gyerekeknek addig akkor minden rendben lesz. A gyerekek biztonságérzetéhez arra is szükség van hogy lássák hogy apa és anya szeretik egymást. Ti most megerősítitek a kapcsolatotokat, ebből érzelmileg ők is profitálni fognak.
2014. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De idén már voltunk velük külföldön, az csak róluk szólt, belföldön is elvittük őket pár napra, illetve az év minden napja az őr szórakoztatásukról szól. Annyira már nem kicsik....


Kedves második, köszönöm szépen, jó olvasni egy fiatal hozzászólását is. :)

2014. nov. 18. 17:15
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Aki emiatt leszól, az valószínűleg csak irigykedik. Nekem ugyan nincsenek még gyerekeim, de annak kifejezetten szoktam örülni, hogyha a szüleim kettesben is el-el mennek valahova. Ez csak azt mutatja, hogy még mindig nagyon közel állnak egymáshoz, hogy számít nekik a kapcsolatuk. Nem is emlékszem, hogy valaha problémáztam volna ilyenen, kisebb koromban sem. Attól mert valakinek gyereke lesz, még nem áll meg az élet.
2014. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
így van! :) az ilyen kis kikapcsolódások a köztetek levő viszonyt is melegen tartja :) úgyhogy hajrá! :) a gyerekeket pedig közeli ismerősöknél, esetleg nagyszülőknél el tudjátok helyezni. szerintem ezt nem fogja egyik fél sem bánni :) legyetek kicsit önzők, ennyi Nektek is jár! :)
2014. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezzel nincs baj. Mi hárman vagyunk testvérek és előfordult olyan, hogy a két tesómat elvitték nyaralni, én meg nem mehettem, az nagyon rossz volt.. Viszont amikor a szüleim kettesben mentek csak, azzal nem volt különösen bajom.
2014. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Mások véleménye legyen az utolsó a döntéseitekben. Menjetek ketten. Szüksége van arra anyának, apának.
2014. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell őket mindig vinni. Sőt! Nagyon fontosak az ilyen kettesben eltöltött idők, programok!

Ne foglalkozzatok másokkal. A gyerekek jó helyen lesznek a nyaralás alatt is, úgyhogy senki sem szólhat meg titeket.

2014. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést. :) Talán azért furcsálja a környezetünk, mert még ilyet nem csináltunk. De a gyerekek is nőnek, szépen lassan kamaszodnak, szerintem már nem igénylik annyira, hogy folyton együtt legyünk.
2014. nov. 18. 17:34
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak apu és anyu vagytok, hanem férj és feleség is.

Jó telelést!

2014. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!