Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amig a konyhàban a gyerekeinke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amig a konyhàban a gyerekeinket etetem, addig a szobaban a ferjem a farkat fotozza es elkuldte a kolleganojenek. Ezert elhagynad?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 11:17
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Rögtön kivàgnàm a cuccait az ablakon. Menjen ahova akar! Mocskos fèreg az ilyen. Ne gondolkozz, dobd ki!
2019. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 Unswagyolo válasza:
49%
Az biztos hogy előbb megbeszélném vele. Nem véletlenül csinálta ezt ha igaz. Ha meg akarod menteni a kapcsolatot akkor mindenképp áss a mélyére a dolgoknak és ne csak a felszínt kapargasd bár már pár nap eltelt én nem gondolnám hogy ez jó indok lenne egy váláshoz.
2019. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:

nagyon sajnálom hogy ez ért téged. az nagyon fontos hogy ne magadat vádold azért a bántalomért és igazságtalanságért ami ér.

végtelenül jogos a felháborodásod, nagyon fájó lehet. hihetetlen igazságtalan az is hogy mikor leírod a problémád még téged vonnak felelőségre, neked kell elsőként jó mélyen belenézned hogy vajon mért alakult ez ki és megoldást kieszelned, majd azzal állni a férjed elé, míg rajta ilyesféle érzelmi munka egyáltalán nincsen számon kérve. nagyon káros az a hozzáállás, ami a hozzászólások nagyrészéből árad - hogy még a te önbecsülésed, a te párválasztásod stb a problémás.

ez nem egy egyedi probléma, ami a te valamiféle hiányosságodból ered és az sem igaz, hogy a férfiak már csak ilyenek és nem lehetne máshogy.

a gazdasági kiszolgáltatottság biztosan iszonyatosan megnehezíti a továbblépést és igenis beszűkíti a lehetőségekethogy közös gyerekekről való gondoskodás mindig a nőkre hárul és válás után ritkán vállalnak valódi felelősséget a gyermekek apjai. az egyszerű gyerektartás (márha van) nem fedezi a gondoskodásra fordított energiát.

ebben a helyzetben szerintem arra érdemes figyelni és azt keresni, hogy mi az ami téged elsőkörben tehermentesíteni tudna, aztán mi az ami hosszútávon arra vinne hogy egy biztonságos, elismerő térben és közösségben lehess. ilyen terhekről nagyon nehéz beszélni, főleg hogy egy átlagos közegben ennyi rosszindulattal kell szembesülni. nekem ilyen problémák, traumák feloldásában nagyon sokat segítettek a megértő női közösségek, és egy mentorom/pszichológusom. ez tudom nem mindenhol elérhető, de talán akár az interneten is lehet ilyen társaságra lelni, akiknek hasonló tapasztalatai voltak és tudnak segíteni a feldolgozásban, továbblépésben.

2020. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
45%

A női naívság nem ismer határokat.

Ha beismerte volna nagy megbánással, stb. akkor még egy, sokszor aláhúzva , egy esélyt kapna. Ha ennyire hülyének is néz, akkor kezdj el gondolkodni az életeden nélküle.

2020. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!