Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amig a konyhàban a gyerekeinke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amig a konyhàban a gyerekeinket etetem, addig a szobaban a ferjem a farkat fotozza es elkuldte a kolleganojenek. Ezert elhagynad?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 11:17
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
80%

#30

És abban is biztos vagyok, hogy volt olyan csaj is, aki nem csak képen keresztül találkozott a szerszámával.

2019. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
48%
Van, aki azért egy-két jól irányzott ODArúgással búcsúzna el egy ilyentől...
2019. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
76%
Aztakva... egy ilyen fereg ugy repulne hogy a laba se erne a foldet, de elotte porig alaznam a no elott.
2019. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 Andi80018 ***** válasza:
100%
...és hogy telnek így a napjaitok azóta, hogy megtudtad? Ez annyira abszurd. Ugyanúgy viselkedik, mint eddig? Vagy nem is nagyon beszéltek? Ez az egész annyira durva! :-(
2019. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
48%

A legtöbb férfi ezt csinálja.

Ne éljetek már alomvilagba.

Ha azt tudnátok,hányan vannak felregelve társkeresőre..


Aki ennyire megbízik a ferjebe, csak kíváncsiságból lessen már bele az elozményekbe.

Vagy a sütiket nezze meg.


Ja, de nem ,mert az én párom nem olyan...

Ahhhaa....

2019. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy tényleg sok ilyen van.DE..Te meg eljàrkálhatnál egy kicsit pasizni,a három gyereket meg hagyd ott vele.Az ilyen férgeket így lehet csak pofára ejteni.
2019. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 blathib válasza:
30%

Nem szoktam válaszolni, mert mások megteszik helyettem, de ami itt megy az szánalmas! Azok akik gondolkodás nélkül kiraknák vagy hozzá sem mentek volna, nagy valószínűséggel egyedülállók, gyermektelenek, esetleg fiatalok! 3gyerek, azért az nem mindegy, ezen felül tizenpár év együtt! Mérlegelni kellene, nem az ostobákra hallgatni! Mikor kezdődtek a problémák, mi okozhatta azokat? Ezt a kérdést tedd fel magadnak, ha megvan a válasz, kérdezd meg a férjedtől is! Persze az is kérdés, hogy meg akarod-e oldani!

A másik amit át kell gondolni, hogy mi lesz ha elhagyod! Sajnos, ennek anyagi oldala is van, tehát a kérdés, meg tudsz élni nélküle? Mert ha ki is semmized az embert, lesz hol és miből élni, lesz munkád, lesz a gyerekeknek játék, gyógyszer és ami a legfontosabb idő amit velük töltesz? Nem egy egyszerű kérdés ez, az itt válaszolók nem tudnak rólatok semmit, nem ismerik a körülményeket, sem titeket, így nem tudnak válaszolni egy eldöntendő kérdésre! Ez a te döntésed kell legyen, de én azt javaslom ne indulatból dönts, gondold végig az együtt töltött éveket, vedd számba a lehetőségeket!

Azoknak akik megszólnának, hogy anyagias vagyok: a gyerek nem lakik jól a szeretettel, pláne nem három gyerek! Még annyit, hogy a bosszú nem megoldás, még akkor sem ha ezt láttátok a brazil szappanoperákban!

"A szemet szemért elv csak oda vezet, hogy az egész világ megvakul!"

2019. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
64%

"Nem szoktam válaszolni"


Ezt a hagyományt tartsd is meg :)

2019. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
88%
37! Anyagi oldala is van, így van. De a pénz nem ér ám sokat ha boldogtalan, megalázott, lenézett ember vagy mellette. Amit a gyerekek is megéreznek. Enni fognak valószínüleg ha elhagyja, de boldogok vajon lesznek ha vele marad és látják hogy apa nem segít, apa nőzik, apa a fszat fotózza másoknak, anya nem boldog? Mindenki boldognak szeretné látni a szüleit és ha azt látják ami éppen ott folyik, ők azt vihetik tovább, rányomja a kis életükre azt a bizonyos bélyeget.
2019. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
47%
Milyen k@cs@g .Te 3 gyereket etetsz és ő f@at küldözgeti. Valószínű h nem adsz neki feladatokat a gyerekek körül és nagyon rá ér. Én közölném vele h apukám ha ennyire rá érsz mától minden este megyek edzeni meg barátnőkkel szórakozni etess fürdess altass.Ha már arra van időd h a potsod fotózgasd.Amugy meg csodálom, h így -bírod én biztos meg etetném vele a telefont. 🙈
2019. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!