Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmennél meghallgatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél meghallgatni, hogy mit akar, vagy feleslegesnek ítélnéd?

Figyelt kérdés

Barátnőm hazajött, nem köszönt, nem is puszilt meg, hanem bement a fürdőszobába, és lezuhanyzott, majd bement a szobába, és lefeküdt az ágyra. Kérdeztem tőle, hogy mi történt, azt mondta, hogy nem akar róla beszélni. Tudtam, hogy mi lehetett, de akartam, hogy beismerje, így végül beismerte, hogy megcsalt, de nem volt semmi oka, állítólag csak úgy megtörtént. Összepakoltam, és eljöttem, eltelt 1 hónap, ami alatt nem kerestem, ő sem engem. Ma felhívott, hogy meg szeretné beszélni az egészet.


Nekem már felesleges lenne a beszélgetés, nem akarom végighallgatni. Vagy mégis lenne értelme, hogy még könnyebben elfelejtsem? Veletek volt már ilyen?


2019. dec. 19. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kíváncsian várjuk a fejleményeket.


Én letojnám már a csajt. Hadd szenvedjen.

2019. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Eleve nememaz a furcsa hogy 1 hónap után jut eszébe neki. Lehet hogy neki több időre volt szüksége de téged ezzel bizonytalanság a tartott tart mivel ha neki van baja vagy zavart vmi benned akkor elkellett volna neki mondania már akkor. Meg eleve ha fontos lettél volna neki akkor kicsit teper utánad jóvá tesz megbeszéli. Most jutott eszébe ez azért nem fair veled szemben.
2019. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!