Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egymásba szerettünk, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk, mit tegyek, mit tegyünk? Egy szingli ffi és egy házas nő

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy férjes asszonyba szinte betegesen szeretem,fizikai fájdalmaim vannak ha esetleg arról van szó hogy véget vetünk a kapcsolatunknak,ő pedig pánikba esik. nincs is ezzel gond csak annyi hogy a férjét nem képes otthagyni sajnálatból,és még a benne megmaradt szeretetből amit iránta érez. ot a közös mult , lakás tartozás gyerekek stb. Nem a kényelmes élet mellett szeretőt tartok szindrómáról van szó, mielőtt valaki ezzel kezdené, ugyanis ha ugy beszéljük meg h nem lesz köztünk testi kapcsolat akkor ,sem tudunk egymástól megszabadulni. kinek mi a véleménye ,mit tegyünk ebben a lehetetlen helyzetben? kérlek benneteket a hölgynek is adjatok tanácsot ugyanis ő is olvassa

2020. jan. 8. 17:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk hasonló a helyzet, annyi a különbség, hogy köztünk nem lett semmi, nem lettünk szeretők, több éves történet, ami még mindig tart. Erre nincs ész szerű megoldás, szenvedés van, vagy kilépni a kapcsolatból ami car. Ha nem megy elengedni a múltat, marad a kínlódás, önámítás.
2020. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
10/11! bevalotta a házastársnak hogy szeret engem december 24 én este . ehhez mit szólsz? Ő elengedné jöhetne , igaz belehal aztmondta de jöhet . a probléma azzal van hogy aztmondta a hölgy ,nevezzük igy, igaz valaki szarkupacnak hivta itt , hogy nem tudná igy leélni az életét nyugodt lelkiismerettel , tudom h komplikált , meg lehet fikázni is , de belekell esni,
2020. jan. 8. 18:39
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

hát ha az ő lelkiismerete a probléma, akkor neki kell megoldani... ezzel most mi tényleg nem tudunk mit kezdeni

menjen el szakemberhez segítségért, hogy átbeszélje az aggályait

2020. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

A kis önérzetes, Szenteste böfentette oda a férjnek...

Vigyázz, a következő Te leszel!

2020. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
14 es , ugye mindent nem birtam leirni, azért vagdalkozol, .nem tudod mi van , azért akkor mondta el a kis önérzetes , mert előtte jelentettem be neki h én ezt igy nem birom ,mert azért én is szenvedek gondolhatod, ő erre pániba esett és olyan hangulatba került h azt egyszerűen titkolni nem lehetett h valami nagy baj van, , a férj megkérte mondja el mi a gond , és elmondta , de azt is gondolhatod hogy azért egy 30 évesha még átlagos házasságot is az sem rúg fel azonnal , reménykedik mert Ő is szereti . tudod ? HEHÉZ. MINDENINEk. ezért kértünk volna tanácsot , nem a gyakori kérdések oldalán fog megoldodni ez a dolog , de azért jó meghallgatni emberek véleményét
2020. jan. 8. 19:03
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Elnézésed kérem, az is lehet csak Neked mondta, hogy Szenteste, lásd mennyire nem szereti a férjt már, tartsál ki... Ott vagy neki a polcon.

Lehet a férj nem is tud semmit.

Na nem írok többet, mert csak negatívan értékelsz, s egyébként is fátyolos a tekinteted...

2020. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
16 os. Mondta neki hidd el, padlón van a férj, IS. a cél már nem az hogy mindeáron én meg ő, hanem h mozduljon valamelyik irányba a dolog , mert ez tarthatatlan, állapot. ezért kérnénk tanácsot , szerelmi háromszög, kívülről biztos szánalmas , de az érzéseknek nem lehet parancsolni, irta itt valaki hogy minek kezdtem bele?? :D jajj istenem , a szerelembe nem kezdünk, az jön ha kell ha nem . ,
2020. jan. 8. 20:01
 18/28 anonim ***** válasza:
96%

"a cél már nem az hogy mindeáron én meg ő, hanem h mozduljon valamelyik irányba a dolog , mert ez tarthatatlan, állapot."


Ez eléggé ellentmondásos.

Nem állítod választás elé, de azért már jó lenne, ha döntene :)


Mit tegyetek?

Igazából, ha ő nem tud dönteni, neked kell, jó ez így továbbra is? Ha igen, maradj, ha nem lépj tovább.


"azért egy 30 évesha még átlagos házasságot is az sem rúg fel azonnal , reménykedik mert Ő is szereti . tudod ?"


Ha javítani akarja a házasságát akkor az első lépést az lenne, hogy téged dob, már megosztotta a férjével a megcsalást, beszéljék meg, hogy megjavítsák-e, vagy sem.


"jajj istenem , a szerelembe nem kezdünk, az jön ha kell ha nem..."


Ez csak egy fellángolás.

Aki szerelmes azt a rózsaszín köd elvakítja és dob mindent, nálatok ez nincs meg.

A lakás tartozást el lehet osztani ha szakítani akarnak, téged felvállalhat ha már a férje is tud róla, akár maradhat a lakásban és közösen fizetik a hitelt, közben ő is párt keres magának, és akkor az asszony lelke végre megnyugodhat szegénykémnek :D

Akkor nem dobja simán el, hanem ő is boldog mással.

Így már ők is mehetnek albérletbe mert két fizuból könnyebb.

2020. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem is értem. Visszataszítóak vagytok mindketten, de legalább egymásra találtatok és a normálisakat hagyjátok nyugalomban. A 'hölgy' váljon el mihamarabb. Az nem elég bánat a férjének hogy SZENTESTE kijelenti neki, hogy másik férfit szeret. Elválni nagy szomorúság, de ez a bejelentés nem. Ne mondja itt akkor senki, hogy önérzetes a hölgyike.

Ha közösen vették fel a hitelt, akkor azt visszafizetni is közösen fogják. Egy hitel nem nagyobb anyagi probléma váláskor, mint azelőtt.

Aztán szegény férjét hagyjátok nyugalomban, hadd dolgozza fel a történteket, ti meg éljetek a csalfa kapcsolatotokban. Gyereket hagyjátok nála, így élhetitek majd második fiatalkorotokat.

2020. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Utolsó ne haragudj de te nem teljesen vagy képben , sokan közületek ezt a rohadt hitelt hajtjátok . kit érdekel? engem nem , majd kilenne fizetve igen . ez csak ott volt a leirásban , és mért hagynánk ott a gyereket ????? mondd már meg ? nem bunözők vagyunk, én is felneveltem már a magamét . 21 éves tanult embert csináltam belőle elhiszed? ebbol is csinálnék . baszk@, sokan nem értitek a gondot , csakis azt hajtja mindenki hogy a NŐ A HIBÁS mert nem jön:
2020. jan. 8. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!