Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egymásba szerettünk, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk, mit tegyek, mit tegyünk? Egy szingli ffi és egy házas nő

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy férjes asszonyba szinte betegesen szeretem,fizikai fájdalmaim vannak ha esetleg arról van szó hogy véget vetünk a kapcsolatunknak,ő pedig pánikba esik. nincs is ezzel gond csak annyi hogy a férjét nem képes otthagyni sajnálatból,és még a benne megmaradt szeretetből amit iránta érez. ot a közös mult , lakás tartozás gyerekek stb. Nem a kényelmes élet mellett szeretőt tartok szindrómáról van szó, mielőtt valaki ezzel kezdené, ugyanis ha ugy beszéljük meg h nem lesz köztünk testi kapcsolat akkor ,sem tudunk egymástól megszabadulni. kinek mi a véleménye ,mit tegyünk ebben a lehetetlen helyzetben? kérlek benneteket a hölgynek is adjatok tanácsot ugyanis ő is olvassa

2020. jan. 8. 17:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"csakis azt hajtja mindenki hogy a NŐ A HIBÁS mert nem jön"

Most őszintén tedd a szívedre a kezed és mondd meg, te kit okolsz?

Ha nem őt, akkor a szerető a szar alak, mert belerondított egy kapcsolatba, majd választás elé tette a feleséget, aki amúgy úgy DÖNTÖTT hogy nem hagyja ott a férjét, mégha sajnálatból is, te pedig ezt nem tudod elfogadni.

Ez a verzió jobb?

2020. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

21 es

nem a hibást keresem , tanácsot kértem,erre fel mit kapok , ? jóformán csak savazást , igazatok van igen , sokmindenben , de naaa , azthiszed olyan könnyűűű , vagy te mit vársz el tőlem???? akkor tedd a szivedre a kezed. hogy hordjam le mindeféle kvrvának akit szeretek, ?

2020. jan. 8. 22:46
 23/28 anonim ***** válasza:
hallgass a lelkiismeretedre..
2020. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hogy miért hajtják a válaszadók a hitelt meg a gyereket? Mert ezt írtad a kérdésbe, hogy ez köti oda.

Lehet a nő csak hazudik. Nem akar kilépni a kényelmes házasságából. Ha a gyereket vinné magával, akkor az sem köti oda. Nem a gyerek miatt maradsz benne egy házasságban.

Milyen tanácsot akarsz? Hogy lépj ki a kapcsolatból? Mert ezt kéne tenned.

Vagy ha akkora a szerelem, lépjen ki a nő az övéből, mert neki meg ezt kéne tennie, pláne ha csalja a férjét. De ezt már úgyis mind tudod. Mit akarsz tőlünk? Szóljunk a férjének? Mutassuk meg neki a kérdést?

2020. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
utolsó! Az a legnagyobb probléma , ha kivülálló vagy ,k...a nehéz nem azt mondani ,nem azt gondolni amit TE. Ez az egyik ,mert ha nekem szegezne valaki egy ilyen kérdést én is ugyanezt mondanám amit te ,nem sokan értették meg itt még a problémát ,köztük te sem,. Aki megértette az nem vont kérdőre nem savazott nem nézett se szárkupacnak se csalónak, Csak ugye ha figyelmesen elolvasod a kérdést akkor rájössz hogy az valójában nem is kérdés, .Sőt nem is elvárás senkitől , Ebben a KIb….ott életbe belekerültem tünk egy móuskerékbe(amiért igen mi vagyunk a hibásak,de b@....tod ha már benne vagy nem ez a téma hogy miért) amiből elég nehéz kimászni. Csak kíváncsiságból vetettem vetettük fel itt ezt a témát ,hátha kapunk kapok ,véleményeket,jótanácsot stb.stb. a józan ész itt van nálaunk is elhiszed? de vannak olyan dolgok az életben amit k....a nehéz megoldani. Itt annyi de annyi ember van , honnan tudod hogy nem akad egy olyan akivel ellehet errő a kilátástalan helyzetről beszélni. senki nem vár el tőled semmit hidd el . leirtad a véleményed , neked ez . elfogadom . köszi. de ne feledd ,te is kerülhetsz még olyan helyzetben az életben amit nagyon nehéz lesz megoldanod,és biztos jól jönne egy jótanács.
2020. jan. 9. 15:35
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a 18-as tanácsát fogadd meg, olvasd vissza.
2020. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
utolsó! Igen teljes mértékben igazad van, amikor olvasgattam a válaszokat ,nekem is vele kellett egyetértenem a legjobban ,mégha azokban a dolgokban fájdalmas igazságok is vannak, de ez a legésszerűbb gondolkozás,és vélemény . Nagyon bölcs volt akárki is irta ,gratulálok neki. Gondolkodom gondolkodunk és próbáljuk meghozni a leghelyesebb döntés, Köszönjük mindenkinek aki hozzászólt
2020. jan. 11. 00:48
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha még jársz erre, hogy alakult a kapcsolat?
2020. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!