Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatja idővel az a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatja idővel az a csaj a pasiját, aki egy férfi barátjával kettesben szervez programokat?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátja,akivel néha kettesben szoktak programokat szervezni.

Elmennek kajálni,meginni egy kávét,vagy együtt elmennek vásárolni.

Szerintetek ilyen belefér egy párkapcsolatba?

Ha a párotok egy másik nemű barátjával rendszeresen csinálna kettesben programokat azt rossz szemmel néznétek?


2020. febr. 7. 13:17
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nekem elvétve akadnak csak lány barátaim, nagyrészt fiúkkal lógok, a munkahelyemen is sokkal több férfi van, mint nő. A párom mondjuk alapból így ismert meg, a kapcsolatunk is barátságból alakult ki (ő a legjobb barátom). Nem szokott ilyeneken aggódni, megkérdezi, hogy éreztem magam XY-nal, vagy ha elmondom neki, hogy jól éreztem magam a munkahelyemen, mert XY-nal ugyanazon a pályán voltunk, akkor azt mondja, hogy örül neki. Néha elhívják a fiú barátaim őt is, tegnap pl. étteremben voltunk hármasban a párommal meg az egyik fiú barátommal. Szerintem ez a dolog inkább kapcsolat- és személyfüggő.

Sőt, vannak olyan férfi kollégáim, akikkel egészen intim dolgokat is megosztunk, ettől függetlenül nem látom a másik embert vonzónak, nem látok bele többet egy ölelésbe sem, ezt a párom is tudja, és megérti.

2020. febr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Legyél résen,mert könnyen megcsalhat! Én gyanakodva fogadnék egy ilyen dolgot.

38/F

2020. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Néha elhívják a fiú barátaim őt is"

Aztak*rv@joelet😂😂

2021. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igaz már nem vagyunk barátok..

Volt egy férfi barátom mi 30 évig voltunk barátok. Egy másikkal kb 20 ève ..Engem a parom így ismert meg .Először furcsa volt neki és egy idő után féltékeny is .Aztán látta,hogy nálunk ők családtagok. Anyumèk is tesómék is úgy megszoktàk őket. A gyerekeim is szeretik őket.

2023. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!