Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem éltem ki magam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem ki magam, vagy miért akarom ezt?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag szép külföldi lány jött be nemrég a munkahelyemre. Beszélgettem vele és kiderült, hogy orosz, nem hallatszott az angolján. Furcsa de mindig is szerettem volna egy orosz lánnyal csókolózni. Semmi mást, csak egy egyszerű sima csókot. Magam sem értem miért. Szerintetek egy igazán hosszú kapcsolat mellett, miért van még mindig meg ez a kíváncsiság?

2020. febr. 17. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Mert friss, mert izgalmas, mert tiltott gyümölcs. Ne csináld!
2020. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de úgy általánosságból is megcsókolnák egy orosz lányt, ha senkim se lenne. Érdekes hogy semmilyen más külföldi "női" kép nem izgat. De persze most kapcsolatban vagyok, csak annyira erős a késztetés hogy végre beteljesülhetne egy régi kíváncsiságom. Persze teljesen érzelem mentesen és tisztázva hogy semmi komolyat nem akarok. Tudom így sem ferr.
2020. febr. 17. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Miért, mit gondolsz, az orosz csók mivel lesz másabb, mint egy magyar vagy egy ausztrál?
2020. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Úgysem fogod megcsókolni, akkor meg mit pörögsz ezen?! Mindent ki kell próbálni. Eddig is impotens voltál ebben ezután is ilyen maradsz!
2020. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó orosz lánnyal! Tapasztalat! Nem érdemes kihagyni!
2020. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!