Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Néhányan elítélnek a döntésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányan elítélnek a döntésem miatt. Szerintetek igazuk lehet?

Figyelt kérdés

A férjem 2 éve elhagyott minket egy nő miatt. Akkor nagyon csúnya dolgokat mondott nekem, amiket nem tudok elfelejteni.

Aztán másfél év múlva, amikor a férjem beteg lett, a nő közölte vele, hogy nem akarja tovább folytatni a kapcsolatot.

Mivel nem volt hová mennie, egy darabig engedtem, hogy nálunk legyen (6 hónap), de most már el kellett költöznie. Kiderült, hogy nem tudunk már együtt élni, és nem is akarunk. Főleg én.

Amiért elküldtem, most engem bírálnak...

Nincs köztünk harag már, megbeszélünk sok mindent, a gyerek miatt muszáj is.


Nem érdekel a bíráló véleménye, hiszen én tudom, hogy mi minden történt, de azért kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolkodnak erről így ismeretlenül.

Ha van kérdés szívesen válaszolok.

Kérem, hogy csak véleményeket és ne ítéleteket írjátok.

Köszönöm! :)



2020. márc. 3. 15:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

Más, szimpatikus válaszok mellett, nekem a 3., 8. és a 9. válasz a legkézenfekvőbb. Megértem azokat is, akik azt írják, hogy nem kellett volna visszafogadnod. Lelki nagyságra vall, hogy a veled szemben tanúsított magatartása ellenére (igaz, ideiglenesen) visszafogadtad. Nemes cselekedet volt.

Viszont cseppet se törődj azokkal, akik elítélnek azért, mert utána elküldted. Én is elküldtem volna azért, ahogy viselkedett és amit tett.

2020. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Az igazságot te tudod, és innentől teljesen mindegy, ki mit gondol. Én a fejemet is elfordítanám, ha csak találkoznék ezzel az emberrel, de nem vagyunk egyformák.
2020. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Az a borzasztó, hogy annak ellenére, hogy elmondta milyen hálás nekem azért, hogy nem hagytam magára a bajban, mégis úgy viselkedett néha, főleg a gyerekkel, mint egy dürhő par...aszt.

Ez is rátett, hogy megsürgessem kicsit a dolgokat, és vissza térjünk az eredeti tervhez. Kezdett kissé belesüppedni a helyzetbe, én meg már szabadultam volna.

2020. márc. 3. 20:21
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg azért volt, mert mindenkinek van egy alaptermészete, ami nem biztos, hogy neked elég finom, de ő így tud viselkedni. Természetesen ha nem tetszik, akkor nem kell vele lenned egy percre sem és nyugodtan el lehet küldeni.
2020. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítéllek el. A helyedben nem lettem volna képes segítséget nyújtani egy aljas, jellemtelen embernek. Az ilyeneknek csak annyi a válaszom mindig, hogy egyék meg, amit főztek maguknak. Szrd le, ki mit gondol. Te életed, nem az övéké.
2020. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Isten dolga ítélkezni nem az enyém de segíteni a gyermeked apján nemes gesztus.
2020. márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#16 és mindenki


Pont ezért tettem.

Gondoltam megadom a lehetőséget neki az újra kezdéshez, de most már haladjon tovább a saját útján.

A kapcsolatunk pedig csak úgy maradhat normális és nyugodt, ha külön haladunk tovább.

A gyerek miatt is muszáj lenne. Ez pedig csak így fog működni.

Túl sok a sérelem, és megváltoztak az érzelmek.

Néhányan ezt nem értik meg.

Szerintük a gyerek meg az anyagiak miatt meg kéne próbálni...

Szerintem meg nem. Ez ennyi volt. Mindannyiunk nyugalmáért így kell lennie.

És igen! Én is úgy gondolom, hogy megtettem érte ami tőlem telt.


Mindenkinek köszönöm!

2020. márc. 4. 08:21
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek veled, Kérdező!

Minden jót!

2020. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg jogos biralathoz sem lenne joguk masoknak. De begyeesedett, sotet gondolkodasu es a not valoszinuleg a teremtes mellektermekenek tarto emberek.
2020. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolkodsz Kérdező, viszont annyira nem vagy biztos magadban, ha azt állítod hogy nem érdekel mások véleménye, de mégis kikéred mások véleményét.

Nem csináltál semmit rosszul, korrekt voltál és remélem korrekt módon áll ő is odébb.

2020. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!