Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Néhányan elítélnek a döntésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányan elítélnek a döntésem miatt. Szerintetek igazuk lehet?

Figyelt kérdés

A férjem 2 éve elhagyott minket egy nő miatt. Akkor nagyon csúnya dolgokat mondott nekem, amiket nem tudok elfelejteni.

Aztán másfél év múlva, amikor a férjem beteg lett, a nő közölte vele, hogy nem akarja tovább folytatni a kapcsolatot.

Mivel nem volt hová mennie, egy darabig engedtem, hogy nálunk legyen (6 hónap), de most már el kellett költöznie. Kiderült, hogy nem tudunk már együtt élni, és nem is akarunk. Főleg én.

Amiért elküldtem, most engem bírálnak...

Nincs köztünk harag már, megbeszélünk sok mindent, a gyerek miatt muszáj is.


Nem érdekel a bíráló véleménye, hiszen én tudom, hogy mi minden történt, de azért kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolkodnak erről így ismeretlenül.

Ha van kérdés szívesen válaszolok.

Kérem, hogy csak véleményeket és ne ítéleteket írjátok.

Köszönöm! :)



2020. márc. 3. 15:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, ha a gyerekre fogják, hogy miért nem válnak el a szülők. A gyereknek miért jó az, ha egy olyan "családban" él, ahol a szülők már csak megtűrik egymást (jobb esetben)? Semmivel nem lesz se több, se kevesebb ha elvált szülők gyermekeként nevelkedik.

Egyébként jól tetted, hogy elküldted. Hozzá már nem köt téged a gyereken kívül semmi, nem a te felelősséged.

2020. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel, hogy kívülállók, akiknek a legbensőbb, legintimebb élethelyzeteidről fogalmuk sem lehet, mit vertyognak? Mi közük hozzá, hogy ti mikor jöttök-mentek egymás életében? Beteg volt a gyereked apja, segítettél neki, mivel normális emberi kapcsolatot tartotok fenn. A gyerekedért is ez a normális.


Nem beszélném meg velük, nem

magyarázkodnék. Nem a férjem, ugyan, mire föl kellene végleg visszafogadnom csupán azért, mert kirúgta a nője?! Kapott egy ugródeszkát. Ennyi embersé belefér.

Aztán meg ha mint férjet is visszafogadtad volna, aztá mégis szétmentek, kinek mi köze?!

Az ő problémájuk, oldják meg.

2020. ápr. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólást.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert olyan ember mondta ezt a véleményt, aki előtte megrökönyödve nézte az eseményeket.

Ma már pont ő az, akinek nem mondok el semmit sem. Így döntöttem, és neki(k) el kell ezt fogadni.

Egyébként az exszel a kapcsolat már egész emberi, elköltözött, néha jön, segít ezt, azt, beszélgetünk, aztán elmegy.

Ma már ennyire futja a kapcsolatunk.

Mindenkinek köszönöm!

2020. ápr. 24. 20:43
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as hozzászóló pontosan leírta, amit gondolok.
2020. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%

"A férjem 2 éve elhagyott minket egy nő miatt"

Én még ideiglenesen sem engedtem volna vissza a lakásba.

2020. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit mondanak mások? A te életed te éled. Ha így döntöttél senki véleményével foglalkozni. Aki szerinte ez jó helyzet volt, az fogadja be a csávót és próbálja ki vele.
2020. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jól csináltad!

Átvert? Kidobtad. Helyes.

Segítséget kért? Segítettél. Nemes lélekre vall.

Méltatlanul viselkedett? Kidobtad. Megérdemelte.

Aki most kritizál ezért, az befogadta?

2020. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!