Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megváltoztatta a jelszavát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megváltoztatta a jelszavát, kellene gyanakodnom, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Szóval az egész úgy kezdődött, hogy van egy csaj, akivel a barátom régen szórakozott, de igazából nem voltak együtt és ha igaz, akkor csak csók volt köztük. A csaj bejelölte facebookon, de a barátom törölte, mert mondtam, hogy nem szeretném ha ismerősök lennének, ugyanis a csaj elég nyomulós, láttam már buliban, hogy a csaj más lánynak a pasijára rámászott úgy, hogy a barátnője ott volt. Na de a lényeg, hogy aztán egyszer töröltem az Insta fiókomat és másnap a csaj jelölte a barátomat. Akkor is elmondtam, hogy szeretném ha kitörölné és törölte is a barátom. Aztán rá egy fél évre valamiért követték egymást és erre úgy jöttem rá, hogy a barátom kedvelte a képeit. Aztán már nem bírtam és veszekedés lett belőle... Akkor a barátom törölte a csajt és felfüggesztette a fiókját,aztán visszaállította fiókját, de a jelszavát megváltoztatta. Eddig tudtam a jelszavát mindenhol és ő is az enyémet, bár soha sem kutakodtam az üzenetei között. Lehet, hogy titkol valamit?

2020. márc. 26. 23:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát én 5 percet se bírnék egy olyan párkapcsolatban, ahol semmi privát szférája nem lehet az embernek. Te komolyan azt gondolod, hogy birtokolhatsz bárkit is a múltjával, jelenével, jövőjével, vágyaival, álmaival és titkaival együtt? Mi ez a beteges kontrollmánia? Azt hiszed, attól mert valakit betegesen ellenőrzöl, majd megakadályozod azt, hogy más is tetsszen neki? Egyáltalán milyen jogon teszed ezt? Én már ehhez öreg vagyok, nem mondom, hogy fiatal koromban nem voltak ilyen agyrém késztetéseim, hogy belelássak a párom levelezésébe, de idővel rájöttem, hogy nem lehet kalitkába zárni senkit. Vagyis meg lehet tenni persze, csak az eredmény az idő előtt elvesztett boldogság lesz. Én már nem tűröm senkinek, ha birtokolni szeretne, állok is tovább. Addig vagyok valakié, amíg én az övé akarok lenni és ha bilincset tenne is rám és rabként tartana, a szívemet akkor se tudná kisajátítani, azt a bilincs kattanásakor veszítené el örökre.
2020. márc. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez szerintem is beteges. Szerencsétlennek nem hagysz semmi teret.
2020. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Agyrem amit muvelsz kerdezo.
2020. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
No vagyok, de nem tudok nem a ferfi partjan lenni.
2020. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

Te csak egy pótlék vagy.

Az exet szereti még mindig . Azért fut utána.

Amúgy már vagy megcsalt vagy meg fogja tenni. Idő kérdése.

2020. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Lehet csak megunta, hogy kutakodsz és vitát generálsz miatta. Nekem az exeim a barátaim és szoktam velük beszélni meg lájkoljuk is egymás képeit.

Nem értem, hogy egyesek miért várják el, hogy egy exet ignoráljunk, ha új kapcsolat lesz... Ha egyszer szerették egymást, annak oka van, és attól, hogy a párkapcsolat nem jött össze, mint embert még lehet szeretni és értékesnek tartani. Okkal lett ex, de attól még nem kell kizárni az életünkből.

Ez a lehető legönzőbb hozzáállás.

2020. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 az nem normális h meg tartja valaki kapcsolatot az exével az azért ex mivel már soha nem lesz közük egymáshoz stb én az exeimet vagy le tiltottam vagy ők tiltottak le engem 🤷‍♀️
2023. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna főleg h ilyen undorito egy r@banc volt az exe h elmondasod szerint más pasijára is rá mászott ha a pasinak lenne egy kis tartása nem követné újra azt aki undorito módon viselkedik ha normális lett volna az exe akkor oké de így nem
2023. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#12 nem teret nem hagy hanem egyszerűen az a csaj (a barátja exe ) egy undorito r@banc és ha egyszer új kapcsolatot akar a pasi egy másik csajjal vagyis a kérdezővel akkor sztem igenis normális h a kérdező felháborítónak tartja mert ez a bizonytalanság H a kapcsolatba van a pasival és nem tudja h pontosan kit szeret őt vagy az exet vagy H megcsalhatja e ez így nem állapot a pasinak meg kéne mondani h kerek perec mit akar az extől ...
2023. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindent meg kell beszélni és ha ő ilyenert megváltoztatta a jelszót és többszöri felszólítás kellett neki H törölje azt a csajt ott már baj van mond neki h válasszon vagy ő vagy te mert ez így nem kapcsolat
2023. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!