Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak én érzem visszamaradottna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem visszamaradottnak a hűtlen embereket és magasabbrendűnek azokat, akiknek működik a hűség?

Figyelt kérdés

Annyira egyszerű pedig hűségesnek és/vagy őszintének lenni. Akinek nem megy, az meg simán élhet nyitott kapcsolatban is.


Egyszerűen alkalmatlanok a társadalomban értékes emberként élni, nincs miért tisztelni őket. Ma az embert az önuralom hajtja előre, ez a fő érték, ezért működik a tanulás, az üzlet, a sport, az egészséges életmód, ez a társadalmunk fő mozgatója. Akiből ez olyan szinten hiányzik, hogy hazugsággal meg a hülye ösztöneivel érvel, azt ki kéne dobni innen. Semmivel sem több egy erőszaktevőnél, csak nem azt teszi tönkre, akivel csinálja, hanem akinek a háta mögött.


2020. ápr. 4. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Csak te.


Nyitott kapcsolat? 20 éves korom óta hordok arany karikagyűrűt úgy, hogy sosem volt jegyesem, pláne feleségem.

100-ból 80 nő le sem köp, amikor meglátja.



(De a másik 20, na őket kifejezetten izgatja. >:) )



Mellesleg, te meddig bírnád, ha MINDIG csak a kedvenc, 1 féle kajádat ehetnéd? ÉS SEMMI MÁST! SOHA!

2020. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Azért ez ennyire nem egyszerű, ritkán fehérek-feketék a dolgok. Szinte minden hűtlenség más és más okra vezethető vissza, még ha emberileg el is ítélhető ez a magatartás.


Nagyon megsebezhetett valaki, ha ennyire szélsőséges nézeteket vallasz.

Igen, nem korrekt, nagyon fájdalmas, de egyidős az emberiséggel.

2020. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ja, megint a kedvenc kajás hasonlat.

Ne új kajákat keress, hanem egy olyan szakácsot, aki képes az összeset elkészíteni, szivi.


A megcsalásban nem a monogámia hiánya a baj, hanem az, hogy egy hazug gęci vagy. Ha nem az lennél, nyitott kapcsolatban lennél. Ha össze-vissza akarsz zabálni, tedd, de ne hívd diétának és ne csodálkozz, ha lemaradsz a natúr húsról zöldséggel, amit ezerféleképp el tudnál készíteni, ha akarnál (de béna vagy) és ezerszer jobb egészségd és életed lenne, ha azt ennéd. Van, aki nem azért él, hogy egyen, hanem épp fordítva. És képes jól dönteni egy étel mellett, hogy az élet többi oldalát élvezze.



Szánalom

2020. ápr. 4. 16:24
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom nagyon fiatal lehetsz még...
2020. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet az ösztönöket kizárni, az se jó. Az ösztönök és az erkölcs viszont összehangolható úgy, hogy egyensúly legyen.

Hogy kajánál maradjunk, csúnya dolog megenni szegény állatot vagy növénykét, hisz élőlény, de ha nem teszem, éhen döglök. Mit tehetek, hogy ne haljak éhen és gyilkosnak se érezzem magam? Segítsek az életnek azáltal, hogy elvetem a magot, vigyázok az állataimra, jól tartom őket.

Az "olyan szakácsot kell keresni, aki mindent el tud készíteni" nekem szimpi hasonlat.

2020. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Tulajdonképpen igazad van abban, hogy a hűség döntés kérdése és aki tisztán, őszintén akar élni, annak fontos felvállalnia a korrektséget, hogy tükörbe tudjon nézni. Én ezt most már utólag tudom, mert átéltem az ellenkezőjét, tapasztaltam a fájdalmat és a megvetést saját magam irányába. De ehhez az kellett, hogy átmenjek a poklon.


És ha most leírnám, hogyan és miért történt, sokan azt írnák, hogy rengetegen belelépnek ebbe a pocsolyába és nem is mindig van más kiút, illetve van, de akkor onnan úgy látszik, hogy az járhatatlan. Pedig nem, de ehhez tapasztalni kell.


Szóval tulajdonképpen igazad van, de azt is megtanultam, hogy soha ne ítélkezzek ez miatt senki fölött, mert az élet kiszámíthatatlan. A karma majd teszi a dolgát, az élet úgy is visszaadja százszorosan. Az pedig többet jelent majd minden erkölcsi prédikációnál.

2020. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Elég beteg gondolkodásaod van.
2020. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Szóval mondjuk egy agysebész, aki aki világszerte elismert és ezrek életét menti meg, már nem tiszteletreméltó ember mert mondjuk egyszer megbotlott élete során? Akkor is kizárnád a társadalomból, ha pont a te életmentő műtéted előtt történt volna?
2020. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Én is lenézem az érzelemvezérelt ösztönlényeket és ezt kicsit se szégyellem.
2020. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

"A kérdező kommentje:


Ja, megint a kedvenc kajás hasonlat.


Ne új kajákat keress, hanem egy olyan szakácsot, aki képes az összeset elkészíteni, szivi."


Ja, de ha SEMMI más nincs odahaza csak sajt, tészta, gomba és paradicsomszósz? Abból nem lesz bableves, torta vagy halászlé.


És ha ő kell: [link]

Meg ő IS: [link]

Meg ő IS: [link]


Akkor hogyan gyúrjam össze őket 1 nővé?

2020. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!