Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, fél éve vannak komolyabb gondjaink.

Most itthon vagyunk home office-ban, folyton veszekszik velem, nincs türelme hozzám. A hét közepétől nem is alszik mellettem, a vendégszobában alszik.

De ami aggasztó, hogy elég sokat kijár az udvarra Messengerezni, telefonálni pedig elvonul, hogy ne halljam. Én arra gondoltam, hogy a barátnőinek panaszkodik, de a barátaim szerint szeretője lehet. Nem tudom. Szerintem ennek a házasságnak lassan vége, szerintetek? Mióta új munkahelyre került, azóta ilyen türelmetlen velem. Tavaly ilyenkor még babát akartunk, most meg már egy hónapja nem is szexelünk. Valószínűleg válás lesz ebből?


2020. ápr. 4. 16:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy kolléga udvarolgat neki
2020. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Ezek valóban nyugtalanító jelek. Talán helyrehozható, de ahhoz mindkettőtöknek akarnia kell.
2020. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nem velünk, hanem vele kellene megbeszélni, de sürgősen!

Ne találgass, - míg nem fajulnak el még jobban a dolgok -, cselekedj és kommunikálj!

2020. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele, de tagad, és lekiabál. Nincs türelme hozzám, semmennyire sem.
2020. ápr. 4. 16:16
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ez a viselkedés, mindenképpen magyarázattal tartozik neked - bármi is legyen az oka a türelmetlenségének és ridegségének!
2020. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

"szívem add ide feloldva a telefonod kérlek"

"neeem!!! /hiszti"

"holnapig van időd elköltözni életem"

2020. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

"hogy elég sokat kijár az udvarra Messengerezni, telefonálni pedig elvonul, hogy ne halljam"


B-ki... :( Az én exem is folyton ezt csinálta. Ő is azzal etetett, hogy barátnőjével beszél, csajos dolgokról, ami engem úgyse érdekel. Fú de ki nem allhatom ezeket a dumákat

2020. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó pont így!😀

Szerintem megcsal,ezek tuti jelek.Gondolom még ismered is az illetőt,csak nem tudsz róla.

2020. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%

Mivel ketten vagytok, sajnos a "megcsalsz vagy megcsalnak" effektus alapján, mivel te éppen nem csalod őt, innentől világos, hogy ő téged igen :(


Ez szomorú, de mivel sejted van időd szoktatni magad a gondolathoz és nem fog fájni, mikor in flagranti rajtakapod valami ecsethajú divathuszárral vagy benga gyurmával.

2020. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
És miért vagy annyira töketlen, hogy lekiabál? Hát ha szépen nem megy akkor kiabálj te is. Én azt tenném. Meg próbálnám 1x, 2x szépen aztán az ő nyelvén beszélnénk ha ez kell neki. És bizony elkérném a mobilját. Azért egy 5 éves házasságban nehogy már ne tudhasd kivel beszél a párod. Ez micsoda hülyeség. Főleg ilyen helyzetben ami azért eléggé nyilvánvaló. A baratnonek panaszkodik? Még ha így is lenne (de nincs) akkor ugyan mire panaszkodik? Hogy te próbálod menteni a dolgot ő meg ordít veled? Ezt panaszolta? Nem. Azért ideges mert home officeben vagytok és nem tud találkozni a kannal, de még csak normálisan beszélni sem mert ugye ott vagy. És ami olaj a tűzre, hogy nem néz férfinek téged, már nem tisztel annyira sem, hogy különösebben titkolja. Vagyis állj a sarkára ember mert ha menthető ez A dolog (nem biztos) akkor csak úgy ha te férfi leszel. Mert egy papucs akire nem tud felnezni az nem fogja őt meggyőzni azt hidd el. Persze nem agyon verni kell, de azért sokkal határozottabb, férfiasabb légy és beszélj vele, ha tetszik ha nem. Ha esetleg nem akkor rögtön állítsd kész tények elé, változtat vagy válás. De ezt vedd és tedd is komolyan mert ha csak a levegőbe beszélsz azzal megint csak elasod magad előtte.
2020. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!