Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, fél éve vannak komolyabb gondjaink.

Most itthon vagyunk home office-ban, folyton veszekszik velem, nincs türelme hozzám. A hét közepétől nem is alszik mellettem, a vendégszobában alszik.

De ami aggasztó, hogy elég sokat kijár az udvarra Messengerezni, telefonálni pedig elvonul, hogy ne halljam. Én arra gondoltam, hogy a barátnőinek panaszkodik, de a barátaim szerint szeretője lehet. Nem tudom. Szerintem ennek a házasságnak lassan vége, szerintetek? Mióta új munkahelyre került, azóta ilyen türelmetlen velem. Tavaly ilyenkor még babát akartunk, most meg már egy hónapja nem is szexelünk. Valószínűleg válás lesz ebből?


2020. ápr. 4. 16:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azt nem értem csak, miért nincs annyi esze, hogy kitaláljon egy jól védhető hazugság-halmazt, amit úgysem tudsz kibogozni.
2020. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

Biztos, hogy vége. Akikből az összezártság ezt hozza ki, hogy együtt se tudnak aludni, azoknak annyi. Ez már rég nem szerelem.

Hogy megcsal-e, ilyen szempontból mindegy. Valószínű csak szeretett volna megcsalni, amit kettébetört a home office és a feszültség csak növekszik benne. Lehet, hogy már megtette és most parázik, hogy a nagy Ő-je vajon vár-e rá. Lehet, hogy a pasija dobta vagy lerázza őt most, hogy úgyse tudnak kamatyolni. Ezer variáció lehet, de az biztos, hogy akár csak vágyik rá, akár már meg is tette, téged már nem szeret.

2020. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Edricus azért mert már annyira sem tiszteli, szereti, hogy legalább megprobalja titokban tartani. Leszarja, ha kiderul, leszarja látszik e, leszarja, hogy a férje rajön. Az ő szemében a férje már egy senki aki a boldogsága útjában áll.
2020. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki hogy el akarsz vàlni és figyeld a reakciót.
2020. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
Mi miatt veszekszik veled?
2020. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha ennyire nem bír elviselni akkor ennek nincs értelme. Vagy neked vagy neki záros határidőn belül mennie kell.
2020. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
100% hogy megcsal. Én is így csináltam mikor volt egy szeretőm.
2020. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is megcsal. Én is akko voltam ilyen kötekedős, amikor már máshol járt a szívem.
2020. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
81%

Tökéletesen leírtad a múltamat. Aztán kiderült, hogy egy kollegájával megcsal.


Sajnálom, de készülj fel.

2020. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%

10, elég jól leírta az igazságot!


Nem kérdés,hogy már mást szeret/akar/ megcsalt/meg akar stb...


A másik személye akkor idegesít így,ha máshol jár a szíved,egyszerűen ilyenkor a másik csak egy idegesítő valaki aki az utadban áll.


Azt javaslom,hogy kommunikálj vele,ha végtelenségig tagad akkor valhogy férj hozzá telefonjához ,gépéhez és nézd meg ...Vagy simán helyezz el kint egy diktafont vagy egy másik telefont és hallgasd le a besézlgetést...

2020. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!