Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, fél éve vannak komolyabb gondjaink.

Most itthon vagyunk home office-ban, folyton veszekszik velem, nincs türelme hozzám. A hét közepétől nem is alszik mellettem, a vendégszobában alszik.

De ami aggasztó, hogy elég sokat kijár az udvarra Messengerezni, telefonálni pedig elvonul, hogy ne halljam. Én arra gondoltam, hogy a barátnőinek panaszkodik, de a barátaim szerint szeretője lehet. Nem tudom. Szerintem ennek a házasságnak lassan vége, szerintetek? Mióta új munkahelyre került, azóta ilyen türelmetlen velem. Tavaly ilyenkor még babát akartunk, most meg már egy hónapja nem is szexelünk. Valószínűleg válás lesz ebből?


2020. ápr. 4. 16:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennek már annyi, megbeszélni se lehet, megoldani se.

Örülj, hogy nincs még gyerek, és keress egy ügyvédet mielőbb

2020. ápr. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak vagyunk a folytatásra!
2020. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiszedni belőle semmit, mindent tagad és lekiabál érte, viszont tegnap délután is bement a városba (azt mondta hogy a szüleihez).
2020. ápr. 8. 12:15
 24/28 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy ahogy a 6os irta,ne legyél már pipogya.
2020. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
51%

Menj utána, v. fogadj magánnyomozót.


De amit leírtál róla, az már egyébként is elég, hogy véget vess ennek az egésznek.

2020. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
51%
Dobd ki már!Mire vársz?
2020. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarok vészmadár lenni, de majdnem biztosra tudom mondani neked, hogy egy 3. személy van a történetben.

Én már voltam nős férfi szeretője, ő is mindig kiment az udvarra, ha fel akart hívni. Egy csomószor hallottam, hogy a nő kiabál a háttérből, hogy kivel beszél ennyi, menjen már be, stb. Ha a nő a közelben volt, mindig egy férfi haverja nevén szóított, úgy beszélt hozzám, mintha azzal a valakivel beszélne.


Az, hogy nincs türelme hozzád, lehet ezer más dolog miatt is, ez nem konkrét jel. Az viszont már annál inkább, hogy a vendégszobában alszik.


Sürgősen beszélj vele!

2020. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk neked megmondani, hogy megcsal-e vagy nem, tőle kell megkérdezned. Ezek a dolgok, amiket csinál csak arra bizonyítékok, hogy kerüli a társaságod és szívesebben beszél másokkal,mint veled. Valószínűleg Te sem vagy ártatlan a dologban, gondolkodj, hogy mi történhetett kettőtök között, ami ezt váltotta ki. Az biztos, hogy le kell ülnötök megbeszélni a problémákat, mert ez így nem állapot, hogy nem alszotok együtt és alig beszélgettek.
2020. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!