Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjként illetve feleségként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjként illetve feleségként történt már ilyen veled?

Figyelt kérdés
Találkoztál egy olyan nővel/férfival akit nem tudtád kiverni a fejedből. Addig égetett a vágy amíg meg nem tetted vele?
2020. máj. 29. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Szerencsére ronda vagyok, így nekem hiába tetszenek nők, én nekik nem 😃 esélyem sincs megcsalni a páromat 😄
2020. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Jelenleg. De még nem tettem meg, erősen küzdök a házasságomért
2020. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11: fő az őszinteség:D és ha a feleséged csinos es szép lenne és megtetszene neki egy vonzó helyes pasi de nyiltan leszögezné hogy csak testileg kívánja....te megengednéd neki h félrelépjen? Vagy ha neked nem lehet jo neki se legyen?
2020. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, 3 évig tartott a plátói történet. Nem tettük meg.

Viszont amikor legközelebb jött hasonló érzés, mással, én elváltam. Utána összejöttem a kiszemeltemmel, és azóta is vele vagyok.

2020. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnálnam kihagyni,aki került már ilyen helyzetbe az tudja...
2020. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!