Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem. 1 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem. 1 évig viszonya volt 4 kisgyerek mellett. Csak a válás lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Probáltam megbocsájtani. Ő is sokat változott. De úgy erzem, hogy nem megy. 3 hónapja már abbahagyta a viszonyt, csak velünk van, de én ezt nem tudom feldolgozni. Hiába próbálok megbocsájtani, minden egyes nap eszembe jut, hogy pont akkor tette ezt velem, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. Úgy bukott le, hogy megláttam az üzeneteket, amit a szeretőjének írt. Minden nap eszembe jutnak a szavai, amit a másik nőnek írt. A férjem nem érti, hogy miért ennyi idő után hoztam fel a válást. Miért pont most, amikor ő meg akar változni.
2020. máj. 31. 05:34
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Nekem 4 gyerekkel biztos, hogy még egy kapcsolatom nem lesz. Terhes voltam, amikor ez történt, a szülés után 4 hónappal derült ki. Ez a terhessegem más volt, mint a többi. Szinte végig hánytam, esténként fel sem bírtam kelni az ágyból. Dolgoztam, de a rosszullétek miatt felajánlották, hogy dolgozzakotthonról. Nem tudtam a munkámat sem olyan szinten ellátni, mint eddig. A gyerekeket sem, a háztartást sem. Főzni tényleg nem maradt semmi erőm. Vacsorára szinte csak virsli meg tészta volt, jobb napokon valami egyszerűbbet tudtam főzni. Szóval valahol őt is megértem. Nyúzott, kimerült voltam mindig. De akkor sem ezt vártam tőle. Heti 4-5 nap nem aludt otthon. Megbíztam benne. Beszéltem vele, vagyis próbáltam, de mindig azt mondta, hogy nincs semmi baj, nagyon szeret. Hát, szerintem mégsem. Talán sosem szeretett.
2020. máj. 31. 09:19
 12/43 anonim ***** válasza:
66%
Két ismerősöm is talált 4 gyerekkel új párt. De persze nem erre kell/lehet alapozni, hanem az a kérdés, hogy vele bírsz-e maradni. Ki látta el a meglévő gyerekeket, amikor te rosszul voltál, ő meg haza sem jött?
2020. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
70%

Imádom a férjed kamuindokát, hogy ő pont most akar megváltozni. Dehogy akar, csak lebukott. Most lapít, meg mártírkodik. Hasonlóban voltam, fél évre rá megint csalni akart.

Ha részedről ez tönkrement, akkor le kell lépni. Esetleg pszichológus segíthetne neked felépíteni magad újra. A többi válaszoló is nagyon hasznosakat írt.

2020. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező (#11), a 4. gyerekez közösen akartátok? Egyébként kizárólag a ti döntésetek, hogy hogyan tovább.
2020. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
4%

Kedves hölgyek!!!

Fogadjátok már el azt a tényt hogy a férfiaknak több szex kell, persze a párjukkal.

Ha ez meg van , akkor nincs mitől félnetek, ha néha föl dobjatok egy kis játékkal.

2020. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
22%

#15 "Fogadjátok már el azt a tényt hogy a férfiaknak több szex kell, persze a párjukkal." - ez nem csak a szexről szól, sőt megkockázom, elsősorban nem is arról... egyszerűen a férfinak is szüksége lett volna valakre, aki mellette áll, vele foglalkozik...


Én csak az ilyen #2-es típusú öntudatzacskó amazonokan bírom: "Nagyon jó úton jársz. Végre egy nő, aki le mer lépni a f.szfej férje mellől. Büszke lehetsz magadra, meg fogod tudni csinálni nélküle is, ne táncolj vissza hozzá." AZ én exem is lelépett, majd 10 hónap múlva öngyilkos lett... nálunk azért a ˇ#2-es féle gondolkodású barátnőben volt gerinc, és amikor legközelebb összfutottunk bocsánatot kért a hülyeségéért.

2020. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező!Szerintem nektek már a harmadik gyerek után elromlott a házasságotok.A probléma amivel nem foglalkoztatok úgy lett megoldva, hogy szültél egy negyedik gyereket.A férjedről csak most derült ki, hogy viszonya van.Megváltozni nem fog,csak most lapít,hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie. Erre nincs már bocsánat,később újrakezdi,ha most nem adod be a válást.Ne ijedj meg,nem maradsz egyedül,lesz majd más aki megbecsül.
2020. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet egy házasság csak teljesítmény alapú. Gondolom, te is szeretnéd, ha melletted maradna az, akit szeretsz akkor is, ha épp beteg vagy és ezért nincs szex. (Nem tudom, gyomorrontással próbáltál-e már szexelni, na ilyen egy hányós terhesség is, csak több hónapig, amitől rohadtul le lehet gyengülni. Kérdező férje pedig még haza sem járt segíteni egy ilyen helyzetben.) De annyi minimum tiszteletet, tisztességet el ehet várni, hogy ha bármelyik félnek nem tetszik, ami van, előbb szól, ha akkor sem megy, elválik, és utána nyúl máshoz. Nincs olyan, hogy azért tartalak meg talonban, hogy meg ne bántsalak - ez csak a gyávaság és a kényelem, hogy ne essen két szék között a pad alá. Kíváncsi vagyok, ha ő lenne rosszul, és az ilyen hű-de-dolgozós férjeknél pedig elég gyakori már negyvenesként pl. a pár napra beállt derék és hasonlók (akár a magasvérnyomásból adódó altesti gondok is), akkor jogos lenne-e Kérdező részéről, hogy félrelép, mert neki jobban viszket, ő meg addig boldoguljon a homeoffice-szal és a gyerekekkel.
2020. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
78%

Persze 15# ös ..végighanyta a terhességét, hulla faradt volt de ő a hibas hogy miert nem dobta fel a szexet. Egyél egy kis szalmonellas csirkét fossal-hanyjal par hetig, es ajanlom hogy szexelj is a pároddal. Probald ki biztos nagy elmeny

A ferj is kivehette volna a haztartasbol a részt, hisz a nőnek még munkahelye is volt, szóval a nők kergetése helyett ha esetleg másra is fordított volna időt nem itt tartanának. Undorító. Akinek 4 gyerek mellett van ideje felrek..gatni az nem hinnem hogy foglalkozik az otthoni dolgokkal. Most sem banta meg, max ciki lenne család ismerosok elott h 4 gyerekes apakent mekkora goreny. Meg sok lenne a gyerektartas. Egy d.gast még elhiszem hogy megbant de egy eves a viszonyt ugyan mar, ezalatt hulyere vett. Ő nem erti..szegeny mindjart mg is sajnalom. Ja nem..nagy jatekos ennyi, szeintem csak azt banja hogy nem volt óvatosabb.

2020. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
68%
"Meg sok lenne a gyerektartas."- khmmm... az már három gyerek fölött nem nő, az afölötti gyerekeket minden nő kvázi a saját zsebére vállalja... ezt azért tudod, ugye?
2020. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!