Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem. 1 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem. 1 évig viszonya volt 4 kisgyerek mellett. Csak a válás lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Probáltam megbocsájtani. Ő is sokat változott. De úgy erzem, hogy nem megy. 3 hónapja már abbahagyta a viszonyt, csak velünk van, de én ezt nem tudom feldolgozni. Hiába próbálok megbocsájtani, minden egyes nap eszembe jut, hogy pont akkor tette ezt velem, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. Úgy bukott le, hogy megláttam az üzeneteket, amit a szeretőjének írt. Minden nap eszembe jutnak a szavai, amit a másik nőnek írt. A férjem nem érti, hogy miért ennyi idő után hoztam fel a válást. Miért pont most, amikor ő meg akar változni.
2020. máj. 31. 05:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
49%

16-os: miért kért bocsánatot a barátnőd? Először elhagyott mert oka volt rá aztán rájött, hogy mekkora alfahím vagy és bocsánatkéréssel visszatáncolt? Vagy hogy volt ez?

Szóval normális nőnek a férje mellett a helye, akármit is csinál az ember? Hol élünk mi, középkorban?

2020. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
49%

"Először elhagyott mert oka volt rá aztán rájött, hogy mekkora alfahím vagy és bocsánatkéréssel visszatáncolt? Vagy hogy volt ez?" - mármint az én exem, aki öngyilkos lett? Nem, egy halott nem tud se visszatáncolni, sem bocsánatot kérni... Az exem azon barátnője kért bocsánatot, aki bíztatta a lelépésre meg segített is neki ebben...


"Szóval normális nőnek a férje mellett a helye, akármit is csinál az ember?" - szóval a normális TÁRSNAK a TÁRSA mellett a helye, a problémákat megoldani kell, nem kikerülni.

2020. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
68%
Ok, de ha egy évig csal, akkor úgy gondolom, hogy már nem a társam. Nem kell tovább tűrnöm a dolgait. Szerintem.
2020. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
59%
Igaza volt az előttem válaszolóknak, még ha egy félresikerült csapatépítő lett volna, de ő 1 évig hazudott neked. Soha nem fogsz tudni megbízni benne. Ő meg ugyanúgy folytatni fogja, ha már lecsillapodtak a kedélyek. Megéri neked?
2020. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
63%
"Nem kell tovább tűrnöm a dolgait. Szerintem." - nézd, ha neked megérné, hogy tényleg EGYEDÜL maradj 4 gyerekkel... adott esetben mindenféle segítség nélkül...
2020. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
67%
Miért, az milyen segítség, hogy heti ötször otthon sincs? Most persze hirtelen megbánta. Ti komolyan tudnátok még ezzel az emberrel TÁRSKÉNT együtt élni?
2020. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
28%

#26 én biztos nem, lévén én is hetero férfi vagyok, ahogy az illető is. De elvi síkon miért is ne? Ő döntött a Kérdező mellett végül is, nem elhagyta gyerekestül...

Egyébként mint tudjuk, mindenki a maga szerencséjének pogácsa... egy 99,9%-ig biztos... a Kérdező párja előbb fog társat találni magának, mint a Kérdező, mint az az elmúlt hónapokból is tisztán látható. Azt se véletlenül kérdeztem, hogy a 4. gyereket közösen akarták-e.

Nálunk ugye én voltam az egyetlen, aki jól járt végül is, hogy az exet feltüzelték a "Nagyon jó úton jársz. Végre egy nő, aki le mer lépni a f.szfej férje mellől. Büszke lehetsz magadra, meg fogod tudni csinálni nélküle is, ne táncolj vissza hozzá. " - féle löttyös hardfemi indulattal. Mindenki más vesztes lett.

Szóval ilyen döntéseket soha sem indulatból kell meghozni, hanem közös gondolkodásból.

2020. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne találnál magadnak?
2020. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
27 És akkor az a szép új élet, hogy beveszed a tablettát, amelyiknél majd nem tudod, hogy a Mátrixban vagy, de legalább több pénz marad a gyerekekre? Jó lenne így együtt megöregedni?
2020. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
#29, messze nem a pénz a legdrágább, hanem az idő... mondjuk ha az embernek mondjuk be kellene feküdnie a kórházba pár napra, majd rájön, hogy majd 18 év múlva meg is teheti... amíg mondjuk 25x elviszi az a melanóma, amit most simán megoperáltatna... tegyük fel....
2020. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!