Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki megmondana,hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondana,hogy miért veszi feleségül egy olyan férfi a barátnőjét,akit 5 eve csal velem?

Figyelt kérdés
Igen a szerető vagyok,aki ki van borulva teljesen.nem igert soha semmit,csak annyit mondott mindig H mennyire szeret.es megis képes ezt megtenni...nem tudom felfogni

2020. júl. 25. 17:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%

Évek óta járok egy pizzázóba, heti 1-2X, mert jó a chilijük.

De ezért nem mondok le anyám főztjéről, mikor az fixen ott van.

2020. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%

A férfiak gondolkodását soha nem fogjuk megérteni :)

Azért 5 év nem kevés idő. Biztos, hogy kötődik hozzád, de a biztonságot inkább a barátnőjével látja. Nézd, én is voltam szerető, igaz ott nős volt a férfi, de tudtuk mindketten, hogy ez csak egy "játék", én sem vártam többet, hisz én is kapcsolatban éltem.

Egy darabig nagyon izgalmas szeretőnek lenni, szeretőt tartani is izgalmas, de amikor már az ember lánya "kiéli" magát, akkor ő is a biztosat keresi és azt választja.

Elhiszem, hogy fáj, de el kell fogadnod.

35N

2020. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%

Ki vagy borulva? Szeret? Persze annyira szeret, hogy te csak a szerető vagy nemhiába nem te vagy a barátnő.

Ennyire naiv, hogy a jó istenbe lehetsz?

2020. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
71%

A lehetőségek korlátlan tárháza miatt, majd leszel továbbra is lábtörlő vagy szerez újakat a csodálatos házassága alatt is.


Amúgy remélem az ilyen és ehhez hasonló kérdések csak provokatív viccek, már egy gimnazista lány is tudja, hogy a házas (foglalt) fiatal férfiakat miért kell elkerülni.

2020. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Én sem így képzeltem a jövőmet,de amíg valaki nem jár hasonló cipőben addig nem értheti.sot sokszor jómagam sem értem
2020. júl. 25. 18:25
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Belementél egy szerető kapcsolatba komolyan mit vártál, hogy majd a te kezed fogja megkérni?


Nem szeret azt kell mondjam hiába téged csak hülyített szerinted ha szeretne megkérné más nő kezét? Gondolkodjál már és ne vessz el a naiv reményeidben...

2020. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%
Mert a csajt szereti, nem téged. Téged csak használt és azt mondta, ami ahhoz kellett, hogy továbbra is rendelkezésére állj. Oké, most mondhatod, hogy te is őt, de te mi a jó francnak kezdesz el kötődni egy gerinctelen emberhez?
2020. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%

Mert nem tud monogám lenni, de szereti azt a nőt, nem akarja elveszíteni, tőle akar gyereket.

Hozzáteszem, (bár biztos tudod) hogy mindketten gerinctelenek vagytok, hozzád valóban jobban illene.

2020. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem ígrrt sose semmit azt be is tartotta. Szeretett,de nem Veled tervezi a jövőjét. Mondani egyébként is bármit lehet.
2020. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Most írtam le egy másik topicba.

Azért, mert örömet okoz neki, hogy több nőt is kínoz, becsap, veszélyezteti az egészségüket, életvitelüket, életüket.

2020. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!