Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki megmondana,hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondana,hogy miért veszi feleségül egy olyan férfi a barátnőjét,akit 5 eve csal velem?

Figyelt kérdés
Igen a szerető vagyok,aki ki van borulva teljesen.nem igert soha semmit,csak annyit mondott mindig H mennyire szeret.es megis képes ezt megtenni...nem tudom felfogni

2020. júl. 25. 17:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%

Hogy miért csinál ilyet egy férfi?

Kapásból azt mondanám, hogy anyagi függés, esetleg egzisztenciális kitettség, a lényeg hogy nem akarja elveszteni a stabil pozícióját.

Lehetsz tökéletes szerető, de attól még közel sem biztos hogy párkapcsolatra is alkalmas vagy, egészen másol az elvárások.

43F

2020. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tudom hány éves vagy (ha írtad elnézést, fáradt vagyok már) de biztos fiatal. Ne cseszd el az éveidet, ezt szívemből mondom.

Különben ha egy ilyen "főnyereményt" megnyert férjnek a barátnő, inkább sajnálni kéne a lányt, másrészt aki 5 éven át nem veszi észre, hogy megcsalják, az hülye.

Ne bánkódj, hidd el nekem, hogy elmúlik a fájdalom. Hidd el nyugodtan, mert tapasztalat.

De többet ne legyél szerető, komoly kapcsolatra nem alkalmas.

#2 voltam, jó éjszakát. :)

2020. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
54%

Megérdemled a sorsod!


Nornális nő nem fekszik le kapcsolatban lévő pasival.

2020. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkepp mondd el a menyasszonynak, ha van egy kis esze, akkor nem megy hozzá.
2020. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
71%
Hiába mondja el,attól még nem lesz szeretőből feleség,sőt,még szerető se marad. Magát hozza mégjobban megalázó helyzetbe.
2020. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Igyis úgyis hozzamegy,mert most lesz 1-2 hét múlva.es nem akarom hogy engem utaljon,mivel bízik bennem
2020. júl. 26. 10:51
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Naivság lvl 10000 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert mondtam, hogy momdja el mert akkor majd aso, kapa, nagyharang, hanem azért mert szegeny menyasszonynak joga van tudni milyen f*szfej a vőlegénye. Amúgy en megszakitanam a kapcsolatot vele, nem szeret sem teged, sem a masik not.
2020. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
CSAJSZI, no para, most jössz te. keresd fel a leendő arát, ha tudod hol laknak, mégjobb, de hidd el, neten keresztül is elég felkavaró lesz neki. mindenki az egyenlő bánásmódot érdemli. (:
2020. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt neked már nem terem babér! Tálalj ki!
2020. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!