Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki megmondana,hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondana,hogy miért veszi feleségül egy olyan férfi a barátnőjét,akit 5 eve csal velem?

Figyelt kérdés
Igen a szerető vagyok,aki ki van borulva teljesen.nem igert soha semmit,csak annyit mondott mindig H mennyire szeret.es megis képes ezt megtenni...nem tudom felfogni

2020. júl. 25. 17:52
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
De H találhatnek ki?én szeretem őt.barmennyire is megérdemelne ilyet nem csinálna senki olyannak akit szeret
2020. júl. 26. 18:31
 32/38 anonim ***** válasza:
Elobb-utobb ugy is ki fog derulni es az neki is rosszabb lesz.
2020. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Mégis mire számítottal?
2020. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Ami ennyi éven keresztül nem derült ki,az már nem is fog szerintem
2020. júl. 27. 08:46
 35/38 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező! Én sem tálalnék ki a helyedben, a kedves menyasszony ha ilyen hülye, hogy éveken át lehet csalni, akkor meg is érdemli!

Majd lesz 1-2 gyerek, aztán szépen elválnak.

2020. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan mit vártàl? Te csak egy tartály vagy neki akibe ürit 5 éve... Milyen kis naiv vagy...
2020. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
68%
Mert őt szereti, nem téged. Ha szeretné, már évekkel ezelőtt szakított volna a barátnőjével és veled lenne.
2020. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora lúzer vagy... te voltál a szerető (tisztában voltál a helyzeteddel) de mégis azt gondolod, hogy a vesztes "második" pozíciójából te fingod a passzátszelet... Őt vette el (helyetted?) mit akarsz még? Alázzon meg jobban? Ennél? Hogyan?
2022. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!