Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki megmondana,hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondana,hogy miért veszi feleségül egy olyan férfi a barátnőjét,akit 5 eve csal velem?

Figyelt kérdés
Igen a szerető vagyok,aki ki van borulva teljesen.nem igert soha semmit,csak annyit mondott mindig H mennyire szeret.es megis képes ezt megtenni...nem tudom felfogni

2020. júl. 25. 17:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
40%

1: De a szexnek semmi köze az evéshez.

Baj van veled, ha a kettőt egy kalap alá veszed.

2020. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a pasi egy jellemtelen, gerinctelen senkiházi. Szegény "boldog" mennyasszony, jól át van verve, sokat fog még sírni, én sajnálom. Nem tudja, milyen alakhoz megy hozzá.
2020. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Én robbantanám a bombát az tuti!
2020. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megérdemli szegény, hogy tudja. Valószínűleg nem te vagy/voltál az egyetlen nő, akivel megcsalta. Én biztos szeretném tudni, ha ilyet tennének velem.
2020. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%

Jó veled az ágyban neki, viszont a másik lány valamiért jobban klappol a hétköznapjaiban.

Egyikőtöket sem szereti. Viszont gondolom, családot akar.

Mivel mindkettőtökkel megteheti évek óta, amit csinál, így ez neki kényelmes.

Te tudsz mindenről. A másik lány nem tud. (Vagy nem akarja észrevenni.) Te magad választottad ezt, belementél. Őt elveszítené, ha téged venne el...

Mégis miben bíztál? Ez a pasi sosem fog tisztelni téged, mert te sem tiszteled se magad, se a másik lányt. Önmagaddal kellene tisztába jönnöd, és olyan kapcsolatot keresni, ahol egyenrangú vagy. A pároddal is játszhatsz szeretőt, lehetsz vadmacska, de emberileg ne hagyd alázni magad.

2020. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg a csajnak, milyen nagyszerű emberhez készül hozzá menni. Az ilyen SOHA de soha nem változik meg! Még 65.évesen is ilyen lesz.
2020. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki véleményét.amugy meg nem hinném hogy több nőhöz is köze van,vagy volt,mivel 1,5 évig csak találkozhattunk,és nem volt semmi komoly,mert hogy o hűséges.es csak egy év után feküdtunk le.minden kapcsolat szerintem egyéni,és nem lehet egy kalap alá venni az összes szeretői viszonyt.lehet hogy valaki tényleg csak egyszer lép félre szerintem,vagyis hogy egy nővel.nem kell hogy mindenki több szeretőt tartson
2020. júl. 25. 20:11
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor sírj utána. Majd 70 évesen egyedül a macskáiddal csak rádöbbensz, hogy mégsem rá kellett volna pazarolni az egész életed.

Csak 1 év után? És senki mással nem feküdt le? Mert a barátnőjének nem ugyanazt mondta? Milyen naív vagy istenem!

2020. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

",mert hogy o hűséges"


HAhaha!!! Azért csalja 5 éve a menyasszonyát veled, meg ki tudja még kivel! Jó vicc!

Mert veled 1 év után feküdt le, az nem zárja ki azt, hogy közben mással nem.

2020. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
53%
A lányka nagyon jó pasit akart, de csak foglaltban talált nagyon jót. Ennyi a sztori. Ha te is feleség akarsz lenni, lentebb kell kicsit adni az igényeket. Vagy leszel továbbra is nős pasi szeretője.
2020. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!