Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi játszódik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi játszódik le ilyenkor egy férfi fejében?

Figyelt kérdés
Házasságot köt egy olyan személlyel, aki mellett két és fél éve viszonya van egy másik nővel. Majd a házasságot követő napon mégis a szeretővel fekszik le. A lakodalmat követő egy hét után ismét a szeretővel fekszik le. Nem én vagyok a szerető félre értés ne essék, a férj az egyik legjobb barátom. Kicsi észhez is szerettem volna tériteni , hogy kérlek ezt ne ez már tényleg a legundoritóbb dolog s én vagyok folyton az alibije a feleség előtt. S ha jól tudom a szerető mondta is neki , hogy ő már így nem szeretné semmiképp folytatni a viszonyt zárják le. Viszont ő mégsem tudja elengedni. Annyira fusztrált vagyok ,hisz az alibi én vagyok mindig s mivan ha lebuknak ezek után? A feleség nekem is adna egy maflást,hogy "jóbarátként" mindent tudtam s nemszóltam rólla s még falaztam is. Férfi létemre mégsem tudom megérteni mifolyik a barátom fejében s miért nem tudja elengedni a fránya szexet sem azzal a nővel. Állítólag vele imádnivaló a szex de akkor miért vette el az itthoni párját? S kezdem látni rajta eléggé nyomja az oldalát mintha lelkiismeretfurdalása lenne, a lebukástól retteg de mégsem hagyja fel a viszonyát. Vélemény? Én mit tehetnék? Falazzak örökre ?
2020. aug. 3. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Undorító ez az ember, gyűlölöm az ilyet. Szegény felesége.

Én mindössze annyit tennék, hogy megmondanám, hogy rám többet ne hivatkozzon, mert nem veszek részt a játékában.


Joga lenne a nőnek tudni a dolgokról, viszont szerintem az nem a te dolgod, hogy kiteregesd.

2020. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megmondanám neki,hogy engem ne használjon tovább alibinek,vagy kitálalok róla a feleségnek!Szegény nő,fogalma sincs róla milyen féreggel él együtt...
2020. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Troll néni megint erőlködik, fazon megint másik nőnél, és meglódul a fantáziája, ami a bányászbéka szintjén áll. Ha még legalább igaz lenne, de nem az, csak már szegény pára nem tud magával mit kezdeni. Hát én is a helyedben nem tudnék mit kezdeni ha az egy másik nőhőz megy, miközben veled él. Félre értés ne essék: nem hozzám..Nekem nincs szeretőm.
2020. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
3+ Szóval troll néni, én tuti, hogy kiesek a körből, máshol keresgesd az alanyt:D
2020. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Hogy nem tűnik fel ilyenkor a házastársnak (nemi felállás lényegtelen, mindkét esetben értem) a szerető jelenléte? Vagy nagyon rossz megfigyelő az illető - esetleg nagyon naiv - vagy ennyire illenek össze alapból is, hogy csak úgy letud lépni szeretőzni az adott fél. Egy egészségesen értelmes személlyel szemben nem lehet ezt megcsinálni, mert másodpercek alatt rájön.
2020. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elnézést! Ez nem trollkodás valós eset, bár igaz elég kemény ugye? Van aki így játszik a tűzzel. Szoktam is neki mondani ,hogy te a tűzzel játszol barátom. Egyébként volt már eset, hogy mondtam neki most kérlek ne nem érek rá alibiskedni mert volt eset ,hogy a feleség másnap kérdezte, "mi jót csináltatok tegnap éjjel?" s én???? Csak dumáltunk! Aha hajnal 4-ig ment a duma:D

Tehát amikor nemvagyok alibi olyankor nemtud szeretőzni! S szinte már tehernek érzem, hogy tőllem függ🤦‍♀️

2020. aug. 3. 22:08
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
5.öske, a kedves kérdező van szarrá csalva, és az egész mese amit itt tol.
2020. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Pasiként női emoji-t használsz?
2020. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A húgom telefonját használom
2020. aug. 3. 22:24
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
9 Aha, jaj elvtársnő, nem tanulsz a hibáidból, és nyílegyenesen mész a szakadékba.
2020. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!