Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi játszódik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi játszódik le ilyenkor egy férfi fejében?

Figyelt kérdés
Házasságot köt egy olyan személlyel, aki mellett két és fél éve viszonya van egy másik nővel. Majd a házasságot követő napon mégis a szeretővel fekszik le. A lakodalmat követő egy hét után ismét a szeretővel fekszik le. Nem én vagyok a szerető félre értés ne essék, a férj az egyik legjobb barátom. Kicsi észhez is szerettem volna tériteni , hogy kérlek ezt ne ez már tényleg a legundoritóbb dolog s én vagyok folyton az alibije a feleség előtt. S ha jól tudom a szerető mondta is neki , hogy ő már így nem szeretné semmiképp folytatni a viszonyt zárják le. Viszont ő mégsem tudja elengedni. Annyira fusztrált vagyok ,hisz az alibi én vagyok mindig s mivan ha lebuknak ezek után? A feleség nekem is adna egy maflást,hogy "jóbarátként" mindent tudtam s nemszóltam rólla s még falaztam is. Férfi létemre mégsem tudom megérteni mifolyik a barátom fejében s miért nem tudja elengedni a fránya szexet sem azzal a nővel. Állítólag vele imádnivaló a szex de akkor miért vette el az itthoni párját? S kezdem látni rajta eléggé nyomja az oldalát mintha lelkiismeretfurdalása lenne, a lebukástól retteg de mégsem hagyja fel a viszonyát. Vélemény? Én mit tehetnék? Falazzak örökre ?
2020. aug. 3. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, troll kérdés e, de láttam már hasonlót a való életben is.


A válasz a kérdésre a gyerekes, vágyközpontú gondolkodás. Alapvetően tudom, hogy rossz, amit csinálok, de a vágyaim ezt diktálják, ezért csinálom, és egyszerűen nem gondolok rá, hogy ez rossz. Egyszer persze rá fogok fizetni, de mivel az nem most van, nem veszek róla tudomást.

2020. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valós, én is láttam már ilyet(én voltam a szerető)..Mondjuk en otthagytam a pasit az esküvője előtt kb. 2 héttel( de ez az ő szemszögéből nem változtat, a szándék, rég le volt szervezve a lagzi, ugye).A válasz a kérdésre szerintem az abszolút énközpontúság, neki jó, egy biztos pont meg egy szórakozás, nulla empátia.
2020. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Madarat tolláról, embert barátjáról...

Ez jutott eszembe. Nem kell ebben neked résztvenned, de tényleg semmilyen szinten.

2020. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!