Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hány év után csaltad meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után csaltad meg a párod? Szerelemből vagy csak a szex miatt? Egyszer vagy rendszeresen? Megbántad?

Figyelt kérdés
Nemed?

2020. aug. 22. 17:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm szépen! Jól van a gerincem. Ez olyan dolog, amit sosem fog megérteni az, aki nem járt az én cipőben. Jó partnere voltam, mindent megadtam neki. Szerettük egymást. De a szexet én jobban igényeltem. Nem gondolom, hogy fiatal nőként meg kell elégednem a havi 1 szexxel.
2020. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%

Év?! XDDD

babám, már akkor ezen járt az agyam, mikor még csak ismerkedtünk

2020. aug. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%
12 Jól van már ratykó matykó józsika, ne itt fantáziáljál
2020. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

10-es: a gerincnek még áttételesen sincs köze a félredugáshoz!

Ha egy pasi képtelen kielégíteni a nőjét, azt megcsalják.

Ezt kéne végre tudomásul vennie minden impotens "birtokosnak"!

2020. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Meg azt is tudomásul lehet venni, hogy szakítani is lehet előbb, mint félredugni. Persze ilyenkor jön az a szöveg, hogy de ez bonyolult, meg amúgy jó ember, meg gyerek és hitel van, nem akarom megbántani stb.

Ez GERINC kérdése és kész.

"aki nem járt az én cipőben. Jó partnere voltam" Jóban-rosszban ugye? Emlékszel az eskü szövegére? Vagy a következő kapcsolatodban is így fogod a problémát kezelni?

2020. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
"Ezt kéne végre tudomásul vennie minden impotens "birtokosnak" Majd ha már neked sem fog felállni és az asszony keres egy olyat akinek még kőkemény, akkor emlékezz vissza erre a mondatodra.
2020. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Lehet szakítani is mielott megcsalna a másikat egyébként 😃 lehet hozongeni, nincs gerincetek 😘
2020. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
7 év együttlét után. A feleségem gyakorlatilag cserben hagyott. A kapcsolat elején még rendre megpróbált féltékennyé tenni, ami nyomot hagyott bennem. 2 gyerek után a szex mennyisége durván lecsökkent, ráadásul a második után már nem ment vissza dolgozni (azóta sem). Emiatt anyagi csődbe jutottunk (hitelek) és a bank elvitte a fejünk felől a lakást. Felelősnek tartottam (és tartom a mai napig is) Őt emiatt. Elhagyni nem akartam, mert amúgy jól megvagyunk. Csak eljutottam oda, hogy a megbeszélés nem működött, a 2 havonkénti egy szexnél még akkor is lealázó, becsmérlő beszólásai voltak (önmagával a szexxel kapcsolatban). Nem bírtam már tovább. Már a guruló krumplira is felizgultam. Felnéztem a rosszlányokra. Találtam egy fiatal, husis, nagymellű prostit. 2 órát voltam vele. Eredetileg csak azért mentem, hogy valakit szájbalőjjek. Az valahogy amúgy is kimaradt az életemből. Megtettem, a csaj még le is nyelte. Valahogy annyira bejöttünk egymásnak, hogy egy kellemes dugással is megkoronáztuk az egészet. Csak egyszer voltam Nála - nem akartam érzelmileg kötődni. 3 évvel később egy másik és egy harmadik lányhoz is elmentem. Óriási önbizalmat adtak nekem ezek a dolgok. Annyira, hogy másképp viszonyultam a feleségemhez. Mondhatni újra meghódítottam és nem hagytam, hogy negatív energiákkal bombázva lehúzzon. Most a szexuális életünk rendben van. Meglepett mikor egyszer szájbaélvezésig sz*pott. ezt azóta többször is megismételte. Arra ugyan nem tudtam rávenni, hogy elmenjen dolgozni (... arra szerintem az Isten nem veszi rá), mert most, hogy azóta minden hitelek rendeződött, vagy kifutott, nincs anyagi gond - keresek 600.000-t, abból elvagyunk.
2020. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%
nem értem, hogy ha a pasinak nem áll fel az miért automatikusan neki ciki... arra nem is gondoltál, hogy ennyire rondának látja a testedet talán?:DDD
2020. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
14%

Volt egy lány, akit akkor ismertem meg, amikor már menyasszony volt, de nem is tudtam erről. Gyakorlatilag azonnal egymásba szerettünk. nem sokkal később megházasodott, ezért nem történt közöttünk semmi. Majd én is megházasodtam. Később mintketten elváltunk, de egyikünknek mindig volt valakije, ezért mindig elköszöntünk egymástól. Aztán bevállaltam a megcsalást, mert gyakorlatilag ő volt életem nagy szerelme, de azt nem tehettem meg, hogy egy amúgy jó kapcsolatot felbontok, mert megjelent ő.

Nem bántam meg.

2020. aug. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!